COVID-19 situacija regione: dar 80 naujų atvejų, protrūkiai ugdymo ir įkalinimo įstaigose

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) šiandieną informavo apie dar 80 naujų koronavirusu užsikrėtusių žmonių Marijampolės apskrityje. Šalyje iš viso per parą buvo užfiksuota 966 nauji atvejai, o Sūduvos regionas – penktoje vietoje pagal naujų atvejų skaičių. Mus „lenkia“ tik didieji miestai – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių apskritys.

Marijampolės ligoninė, savo ruožtu, informavo, kad per praėjusią parą buvo paimta 118 tyrimų dėl infekcijos. Didžioji dalis – 66 tyrimai, buvo padaryti ligoninės personalui, o 52 tyrimai atlikti pacientams. Šio ryto duomenimis, iš gautų 96 rezultatų, ligoninė sulaukė 10-ies teigiamų atsakymų. Užsikrėtė vienas darbuotojas ir 9 pacientai.

Šiuo metu COVID-19 liga serga 15 ligoninės darbuotojų, o dar 9 – saviizoliacijoje.

Taip pat Marijampolės ligoninė informuoja, kad II vidaus ligų skyriuje, kuris yra skirtas pacientams, kuriems diagnozuota COVID-19 liga, šiuo metu gydoma 28 vidutinio sunkumo ir 26 pacientai, kuriems reikalinga deguonies terapija. Anesteziologijos ir intensyvios terapijos skyriuje gydomi dar 4 COVID-19 pacientai.

NVSC duomenimis, didžioji dalis vakar fiksuotų naujų užsikrėtimų koronavirusine infekcija atvejų yra susiję su ligos protrūkiais Vilkaviškio lopšelyje-darželyje „Buratinas“, Marijampolės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje. „Be to, vakarykštę parą patvirtinti koronavirusinės infekcijos atvejai, susiję su protrūkiais Marijampolės ir Kybartų pataisos namuose,“ – skelbia NVSC specialistai.

Nerimastingomis žiniomis socialiniame tinkle Facebook pasidalino ir Vilkaviškio rajono meras Algirdas Neiberka. Vakar vakarą jis dalinosi informacija, kad liga diagnozuota pedagogei dirbančiai Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijoje ir Gražiškių gimnazijoje. Su šiuo atveju yra siejami 7 didelės rizikos sąlytį turėję žmonės.

Kitas atvejis apie kurį informavo Vilkaviškio meras – Didvydžių socialinės globos namuose. „Koronavirusas nustatytas Didvyžių socialinės globos namų darbuotojai, į didelės rizikos sąlytį turėjusiųjų sąrašus įtraukti net 54 asmenys,“ – informacija dalinosi A. Neiberka.

 

Ugnė Stanaitė

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE