COVID-19 statistika: per parą – pustrečio tūkstančio atvejų ir nauji ligos židiniai

Naujausi koronaviruso atvejų skaičiai muša visus rekordus – vakar užfiksuota 2514 naujų ligos atvejų, o mirė 26 asmenys. Sūduvos regione situacija kiek geresnė, čia gruodžio 3-iąją nustatyti 53 susirgimai COVID-19.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis per vakar Marijampolės rajone buvo nustatyti 43 susirgimo atvejai, tuo tarpu, Šakiuose ir Vilkaviškyje atvejį skaičius nesiekė nė dešimties, o Kalvarijoje ir Kazlų Rūdoje nenustatytas nė vienas naujas susirgimas.

Marijampolės apskrityje vakar COVID-19 pasiglemžė dvi gyvybes – mirė 70-79 ir 80-89erių metų amžiaus grupėms priklausė asmenys.

Nors statistiniai duomenys regione kiek geresni, NVSC praneša apie naują ligos židinį.  „Naujas protrūkis registruotas Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros centro Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje, kur infekcija iš viso patvirtinta 14-likai pacientų ir keturiems darbuotojams,“ – rašoma šiandieną išplatintame NVSC pranešime.

Apie protrūkį informuoja ir VšĮ Marijampolės ligoninė. Šio ryto duomenimis, Chirurgijos skyriuje nustatyta 10 COVID-19 atvejų, serga 8 ligoniai ir 2 skyriaus darbuotojai. Šiuo metu atliekamas epidemiologinis protrūkio Chirurgijos skyriuje tyrimas. „Gruodžio 3 d. ištestuoti visi Chirurgijos skyriuje gulėję pacientai.  Darbuotojų testavimas tęsiamas. Laukiama visų skyriaus pacientų ir personalo testavimo rezultatų. Aiškinamasi jų sąlyčio rizikos laipsnis, sprendžiama dėl tolesnio darbo ar izoliacijos,“ – praneša ligoninės atstovai.

Kaip informuoja NVSC, tęsiasi ir protrūkis Marijampolės pataisos namuose, kur jau registruota 83 koronaviruso atvejai – serga 68 nuteistieji ir 15 darbuotojų.  Tuo tarpu Pataisos namų Kybartų sektoriuje infekcija yra patvirtinta 61 asmeniui.

Marijampolės ligoninė vis dar tęsia darbuotojų ir pacientų testavimą. Štai, per vakar buvo atlikti 107 COVID-19 tyrimai. Iki šio ryto buvo gauti 99 atsakymai, o net 19 iš jų teigiami (4 darbuotojams ir 15 pacientų).

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE