COVID-19 statistika: per parą Sūduvos regione – 91 naujas atvejis ir 1 mirtis

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1935 nauji koronaviruso atvejai ir tai yra beveik tūkstančiu daugiau nei pirmadienį, praneša Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). Naujų atvejų skaičius kasdien auga ir Sūduvos regione. Štai, per praėjusią parą Marijampolės apskrityje užfiksuotas 91 naujas COVID-19 atvejis.

Marijampolės ligoninė praneša apie tai, kad vakar, deja, nebuvo apsieita be mirčių. Vienas iš keturių ligonių gydytų ligoninės Anesteziologijos ir intensyvios terapijos skyriuje mirė. NVSC informavo, kad žmogus priklausė 50-59-erių metų amžiaus grupei.

„Iš gydymo įstaigų praėjusią parą gauta informacija apie 24 mirties nuo koronaviruso atvejus. Šiuo metu infekcija yra pasiglemžusi 323 gyvybes,“ – teigia NVSC atstovai.

Marijampolės ligoninėje per vakar buvo atlikti 92 koronavirusinės infekcijos testai. Ištirti 65 darbuotojai ir 27 pacientai. Šio ryto duomenimis, gauti 79 atsakymai, o 11 iš jų yra teigiami. COVID-19 nustatyta 2-iems darbuotojams ir 9-iems pacientams.

Iš viso šiuo metu COVID-19 serga 17 ligoninės darbuotojų, dar 10 – saviizoliacijoje.

Kaip informuoja Marijampolės ligoninės atstovai, gydymo įstaigoje šiuo metu yra 59 COVID-19 ligoniai: 29 vidutinio sunkumo, 27-iems reikalinga deguonies terapija, o dar 3 žmonės yra gydomi Anesteziologijos ir intensyvios terapijos skyriuje.

„Savo ruožtu, visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita,“ – primenama NVSC pranešime.

 

Ugnė Stanaitė

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE