COVID-19 statistika: šalyje nustatyta 717 naujų atvejų, Sūduvoje – 36

Pirmadienį Lietuvoje buvo nustatyta 717 naujų COVID-19 atvejų, 36 iš jų – Sūduvos regione. Kaip praneša Statistikos departamentas, liga nusinešė dar 18 žmonių gyvybes.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informavo apie tai, kad vakarykščiai atvejai buvo susiję ir su protrūkiu fiksuojamu Kazlų Rūdos vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“. Šiame židinyje nustatyta jau 24 koronaviruso atvejai, įskaitant antrinius užsikrėtimus šeimose.

Savo ruožtu Marijampolės meras Povilas Isoda šiandieną su savo Facebook sekėjais dalinosi viltingomis žiniomis. Pasak jo, po daugiau nei mėnesį trukusio periodo, kai Marijampolė kasdien turėdavo po daugiau nei tūkstantį sergančiųjų COVID-19, kelias pastarąsias dienas šis rodiklis nebesiekia tūkstančio.

Statistikos departamento duomenimis, šiuo metu Marijampolėje vis dar serga 944 asmenys.

Taip pat P. Isoda džiaugėsi, kad slaugos įstaigose ir Marijampolės ligoninėje situacija po truputį gerėja. „Ligoninėje po ligos pamažu sugrįžta personalas (jau šiandien skiepijamas personalas antra doze), o svarbiausia „kovidiniai“ skyriai nėra taip perpildyti kaip anksčiau“, – sakė meras.

Kaip praneša Statistikos departamentas, daugiausiai praėjusią parą naujų koronaviruso atvejų fiksuota Vilkaviškyje ir Šakiuose – po 10. Marijampolėje COVID-19 diagnozė nustatyta 9 asmenis, Kazlų Rūdoje – 6. Kalvarijoje vakar buvo nustatytas tik 1 naujas susirgimas.

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE