COVID-19 statistika: šalyje per parą nustatyti 902 nauji susirgimo atvejai, Sūduvos regione – 41

Šios dienos Lietuvos statistikos departamento duomenimis, praėjusią parą šalyje buvo nustatyti 902 nauji koronaviruso atvejai, 41 iš jų – Marijampolės apskrityje. Nors bendra tendencija rodo, kad atvejų skaičius po truputį mažėja kasdien, nederėtų atsipalaiduoti, apie tai primena tiek specialistai, tiek Sūduvos miestų merai.

„Atsipalaiduoti tikrai dar anksti, nes bendra tendencija – daugėja neatsekamų atvejų, taip pat vėl protrūkis ligoninės vidaus ligų skyriuje. – Savo Facebook paskyroje rašė Šakių rajono meras Edgaras Pilypaitis. – Tiesa, čia po truputį artėjam į šviesą, nes jau vakcinuota beveik pusantro šimto ligoninės darbuotojų, dalis jau įgijo imunitetą prasirgdami, šiomis dienomis mūsų rajoną vėl pasiekia 600 dozių vakcinos, kuria bus toliau skiepijami prioritetinės grupės žmonės“.

Džiugia žinia apie tai, kad šiandien Marijampolė pasiekia dar 540 vakcinos dozių pasidalino ir Povilas Isoda. „Pagal sveikatos apsaugos ministro sudarytą prioritetinių grupių sąrašą šįkart bus skiepijami slaugos, globos ir palaikomojo gydymo įstaigų darbuotojai ir gyventojai, mobilaus punkto darbuotojai, pacientai, kuriems taikoma nuolatinė pakaitinė inkstų terapija bei dalis asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų,“ – sakė jis.

Per praėjusią parą Sūduvos regione užfiksuotas 41 naujas COVID-19 atvejis. Daugiausiai, po 13 naujų susirgimų buvo nustatyta Marijampolėje ir Vilkaviškyje, 6 nauji atvejai – Kalvarijoje, Šakiuose teigiamus COVID-19 testo atsakymus gavo 5 asmenys, o Kazlų Rūdoje – 4.

Savo ruožtu Vilkaviškio meras ragina žmones ir toliau elgtis atsakingai taip apsaugant save ir aplinkinius. „Nors už lango graži žiema, bet noriu paprašyti vengti buriavimosi parkuose, poilsiavietėse. Pabandykime pasimėgauti žiemos teikiamais malonumais nesibūriuodami šeimomis, pasivaikščiodami atokesnėse vietose,“ – sakė Algirdas Neiberka.

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE