COVID-19 užsikrėtęs asmuo galimai lankėsi ir Marijampolėje

Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius šiandien savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalino įrašu apie iš Norvegijos grįžusį vyrą, kuris nuo kovo 9 dienos iki kovo 20 dienos buvo apsistojęs Jurbarke esančiame viešbutyje, galimai lankėsi prekybos centruose, o po to išvyko į Marijampolę.

Visuomenės sveikatos centro atstovas, apklausęs visus su šiuo asmeniu kontaktavusius žmones, informavo Marijampolės savivaldybės administracijos direktorių Karolį Podolskį apie COVID-19 užsikrėtusio lietuvio maršrutą.

Paaiškėjo, kad iš Norvegijos grįžęs, Lietuvoje neregistruotas lietuvis išsiregistravęs iš viešbučio Jurbarke nuvyko į Ramoniškių kaimą, Vilkaviškio rajone. Pasijutęs blogai asmuo artimųjų buvo atlydėtas į Marijampolės ligoninę penktadienį apie 22 val.

Marijampolės ligoninės medikai, dėvėdami visus apsauginius rūbus ir priemones, specialioje patalpoje apžiūrėjo pacientą. Kadangi asmuo grįžęs iš užsienio ir jo kūno temperatūra buvo itin aukšta, buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba ir asmuo pristatytas į Kauno klinikinę ligoninę. Atliktas testas parodė, kad asmuo yra užsikrėtęs COVID-19 virusu.
Marijampolės ligoninės atstovai apie galimai karantino ir izoliacijos nesilaikiusį asmenį pranešė policijai, o nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai konsultuoja su šiuo asmeniu kontaktavusius žmones. Pagal esamus surinktus duomenis, asmuo Marijampolėje jokių kontaktų neturėjo.

Šioje situacijoje derėtų pasidžiaugti Marijampolės ligoninės medikų profesionalumu ir situacijos vertinimo įgūdžiais ir dar kartą priminti, kad karantino ir saviizoliacijos taisyklių laikymasis yra gyvybiškai svarbūs.

 

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE