D. Gaižausko padėjėjo miklumas: prieš TV kameras nelegalus kranelis buvo „stebuklingai“ užsuktas

Šią savaitę žiniasklaidos dėmesio sulaukė Kalvarijos miestelio gimnazija, kurią vietos komunalininkai apkaltino pavogus vandens už 10 tūkst. eurų. O Alfa.lt skaitytojai pasidalijo komiška nufilmuota medžiaga – kai gimnazijos direktorės pavaduotojas Edmundas Razvickas nacionalinio transliuotojo žurnalistams parodė nelegaliai įrengtą vandens atšaką, per kelias akimirkas atsuktas kranelis buvo „stebuklingai“ užsuktas.

Kalvarijos gimnazija į žiniasklaidos akiratį pateko paaiškėjus, kad vietos komunalininkai įtaria ugdymo įstaigą neteisėtai vagiant šaltą vandenį. Atlikus patikrinimą rastas nelegalus įvadas, kuriuo galėjo tekėti šaltas vanduo.

Žiniasklaidoje skelbta, kad už mokyklos ūkį atsakingas direktorės pavaduotojas E. Razvickas, kuris taip pat dirba Seimo nario Dainiaus Gaižausko padėjėju, iš pradžių nenorėjo įleisti komunalininkų į patalpas, kuriose yra skaitikliai.

Alfa.lt skaitytojai atkreipė dėmesį į vieną komišką epizodą – kai Kalvarijos gimnazijoje apsilankė nacionalinio transliuotojo žurnalistai, E. Razvickas parodė patalpas, kuriose buvo įrengtas nelegalus įvadas. Vienu metu matyti, kad ant įvado esantis kranelis yra atsuktas, taigi vanduo sėkmingai nelegaliai bėga toliau, o kitame kadre matyti jau „stebuklingai“ užsuktas kranelis.

Jums gali patikti
1 Komentaras
  1. Ech tas melas :) sako

    Nupirkot straipsni apsmeizti zmogu, bet esat toki buki, o dar bukesni rase “zurnalistai”, kurie nesugeba ne tik elementariu klaidu nepadaryti, bet dar ir melaginga informacija teikia. Tikiuosi kaltinamas ir smeiziamas asmuo kreipsis i teisesauga uz garbes ir orumo zeminima 🙂

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE