Daugiabučių namų renovacijos procesas Marijampolėje nelėtėja

Kiekvieną mėnesį posėdžiaujanti Marijampolės savivaldybės taryba svarsto gyventojams aktualius klausimus, o prašymai įtraukti vieną ar kitą daugiabutį į Marijampolės savivaldybės energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programą jau beveik tapo įprasta praktika.

Paskutiniame posėdyje Taryba pritarė dar trijų daugiabučių gyvenamųjų namų įtraukimui į minėtą programą. Prašymus pateikė Kauno g. 74, Draugystės g. 27 ir Tarpučių g. 23 daugiabučių namų gyventojai, kurie pareiškė norą dalyvauti renovacijos procese ir modernizuoti savo gyvenamąją aplinką. Jeigu renovacijos procesas klostysis sėkmingai, iš viso renovacijos naudą pajustus daugiau nei šimte butų gyvenantys marijampoliečiai.

Primename, kad programa įgyvendinama daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų lėšomis, pagal Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto ir Europos Sąjungos fondų bei (ar) kitų teisėtų šaltinių.

Visą informaciją apie Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą  galima rasti čia: http://192.168.0.253/aktai/Default.aspx?Id=3&DocId=32994

Kilus klausimams, prašome kreiptis į Marijampolės savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vyriausiąją specialistę Aušrą Kriščiūnaitę el. p. ausra.krisciunaite@marijampole.lt  arba tel. (8 343) 90 064

Visus Marijampolės savivaldybėje renovuotus daugiabučius galite pamatyti ČIA.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE