Dėl Rusijos pusėje vykdomų darbų bus stabdomas eismas per Kybartų ir Panemunės punktus

Dėl Rusijoje planuojamų vykdyti elektros tinklų priežiūros darbų bus laikinai sustabdytas eismas Panemunės – Sovetsko (nuotraukoje) ir Kybartų – Černyševskojės  kontrolės punktuose pasienyje su Lietuva.

Černyševskojės kontrolės punkte tokie darbai bus atliekami rugsėjo 15 d. nuo 10 iki 14 val. Lietuvos laiku. Tokiomis pat valandomis rugsėjo 18 d. dėl to laikinai neveiks Sovetsko pasienio kontrolės punktas.

Rusijos pusėje tokie techniniai elektros tinklų ir linijų priežiūros darbai yra atliekami kasmet.

Nuo koronaviruso pandemijos pradžios Lietuvos ir Rusijos pasienyje buvo sustabdytas Nidos – Morskojė ir Ramoniškių – Pograničnij punktų darbas.

Per likusius veikti Panemunės – Sovetsko ir Kybartų – Černyševskojės punktus keliautojų žymiai sumažėjo, nes Rusija neįsileidžia užsieniečių. Be Rusijos piliečių, per juos nuo kovo į Kaliningrado sritį gali vykti tik asmenys, kuriems  taikomos išimtys. Tai –  leidimus gyventi Rusijoje turintys užsieniečiai, Rusijos piliečių šeimos nariai, tarptautinių komercinių pervežimų vairuotojai, gavusieji vizas gydymosi ir kitais humanitariniais tikslais ir pan.

Per parą pastaruoju metu per Panemunės – Sovetsko punktą į abi puses sieną kerta vidutiniškai apie 250 asmenų ir apie 150 transporto priemonių.

Per Kybartų – Černyševskojės punktą per parą į abi puses vyksta apie 500 asmenų ir apie 450 transporto priemonių.

 

VSAT Pagėgių pasienio rinktinės informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE