Dominavusi „Sūduva-Mantinga“ triumfavo trijulių turnyre Estijoje

,,Sūduva-Mantinga" 3x3 krepšinio čempionate Estijoje / ,,Sūduva-Mantinga" nuotr.

3×3 Lietuvos čempionatui padarius pertrauką, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ praėjusį savaitgalį sudalyvavo trijulių turnyre Estijoje, kuriame užėmė pirmąją vietą.

Komandos garbę gynė Evaldas Džiaugys, Justas Nausėdas, Mintautas Bulanovas bei Tautvydas Kliučinykas.

Marijampoliečiai finale 21:13 pranoko „Treimix“ komandą iš Estijos. Už pirmąją vietą „Sūduva-Mantinga“ ketveriukė gavo 1000 eurų prizą bei 100 įskaitinių taškų Estijos 3×3 čempionate.

„Viskas praėjo gerai, pasiekėme užtikrintas pergales. Lygis, aišku, silpnesnis nei Lietuvoje, bet komandų buvo, – įspūdžiais dalijosi T. Kliučinykas. – Iš dvylikos komandų, kokios 4-5 buvo solidesnio lygio. Mūsų pačių susižaidimas irgi gerėja, vertinu viską teigiamai.“

Šiame turnyre „Sūduva-Mantinga“ žygiavo užtikrintai nuo pat pradžios. Pirmajame susitikime 21:7 buvo sutriuškinta Valkos VEF (Latvija) komanda, o identišku rezultatu buvo nugalėta ir „Helikopter“ (Estija) jaunimo komanda.

Ketvirtfinalyje marijampoliečiai 20:11 susitvarkė su „Adaži“ (Latvija) krepšininkais, o pusfinalyje 21:8 pranoko latvių jaunių (iki 23 m.) rinktinę.

„Turnyras vis tiek išėjo į naudą, – pridėjo T. Kliučinykas. – Lietuvos čempionate buvo pertrauka, kurią išnaudojome tinkamai. Geriau jau žaisti čia, nei visai nieko nedaryti. Aišku, gal šiek tiek gaila, kad Estijos rinktinė išvyko į „Moscow Open“ turnyrą, būtų buvę įdomu su jais pasibandyti.“

Jau šį sekmadienį „Sūduva-Mantinga“ grįš į 3×3 Lietuvos čempionato pirmenybes, kuriose vyks šeštasis atrankos etapas.

,,Sūduva-Mantinga” inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE