Drabužiai ir aksesuarai, kurie padės atsiskleisti moteriškai elegancijai

Dėl šiuolaikinio gyvenimo tempo įsisukti į kasdienių darbų rutiną yra be galo paprasta. Kartais tai daro įtaką ir mūsų apsirengimui. Nors taip norėtųsi turėti progą pasipuošti ir pasijausti elegantiškai, dėl didelio dienos užduočių kiekio verčiau renkamės patogius ir neįpareigojančius drabužius. Tačiau iš tiesų elegancijai nereikia progų, ji gali būti gyva ir kasdienybėje. Vos papildžius savo spintą keliais drabužiais ir aksesuarais, kuriuos dėvėti ir nešioti galite darbo ar laisvalaikio metu, visa tai, apie ką svajojate, gali atsiskleisti akimirksniu. 

Ilgos suknelės

Nors daugelis galvoja, jog ilgos suknelės gali būti tik proginės, tačiau tai ne visai yra tiesa. Galima rasti tikrai nemažai šių suknelių modelių, kurios puikiai tiktų kasdieniam vilkėjimui. Ilgos suknelės yra ypač puikus pasirinkimas, kadangi jos suteikia lengvumo, grakštumo bei šiek tiek paslapties. Tiesa, reikėtų turėti galvoje, kad tokios suknelės labiau tinka vidutinio ar aukštesnio ūgio merginoms ir moterims, kadangi žemesnes jos gali vizualiai dar labiau sumažinti. Tačiau net ir tokiu atveju yra išeitis, vietoje ilgų, žemę siekiančių suknelių galite rinktis midi ilgio su skeltuku. Jei susidomėjote, midi ilgio ir ilgas sukneles rasite čia

Kaklo papuošalai

Dažna moteris nė nesusimąsto, kokia graži jų kūno vieta yra kaklas. Ir ne tik kaklas, bet ir raktikauliai, krūtinė. Šios sritys, rodos, iš savęs alsuoja elegancija ir moteriškumu, tačiau norint dar labiau visa tai paryškinti, rekomenduojama nepamiršti kaklo papuošalų. Net ir pats smulkiausias pakabukas ant kaklo gali suteikti visai kitokį bendrą vaizdą. Kartu su elegancija toks papuošalas gali atnešti įvaizdžiui švelnumo ir trapumo, kas iš tiesų yra labai gražios savybės. 

Korsetai

Greičiausiai nesuklysime pasakę, jog nepasitikėjimas savimi yra vienas didžiausių moters priešų. Jis trukdo ne tik pasiekti savų tikslų, bet ir gerai jaustis savame kailyje. Labai svarbu suprasti, jog kūnas yra jūsų namai, su juo galima susidraugauti ir jį pamilti. Kaip bebūtų, jei vis dar to padaryti neišeina, jums gali praversti įvairūs figūrą formuojantys korsetai bei glaustinukės. Visi jie tikrai gali pagelbėti, jei kompleksuojate dėl savo figūros, paslėpti tam tikrus trūkumus ir tuo pačiu įkvėpti pasitikėjimo savimi. Kuomet moteris pasitiki savimi, elegancijos nereikia niekur ieškoti, ji tiesiog sklinda iš vidaus. Miestomada.lt korsetai pasižymi itin geru kainos ir kokybės santykiu, tad jei norėtumėte vieną tokių įsigyti, būtinai užsukite į šią internetinę parduotuvę. 

Kostiumėlis

Tinkamai pasirinktas kostiumėlis taip pat gali būti puikiu drabužiu, norint paryškinti savo elegantiškąją pusę. Priklausomai nuo to, koks yra jūsų stilius bei ką vilkėdama jaučiatės patogiau, galite rinktis tarp kostiumėlio, sudaryto iš kelnių ir švarko, ir kostiumėlio iš sijono ir švarkelio. Nė vienas variantas nėra kažkuo prastesnis už kitą, kadangi šiuo metu yra itin madinga tiek platesnės, tiesaus kirpimo kelnės, tiek ir mini sijonai. Kad ir kurį iš jų nuspręsite pasirinkti, įvaizdį galite užbaigti klasikiniais aukštakulniais bateliais, kurie visuomet atrodo žaviai.

Print Friendly, PDF & Email
Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE