Du greiti įvarčiai lėmė „Sūduvos“ pergalę Kėdainiuose

„Optibet A lygos“ čempionate Marijampolės „Sūduva“ į savo sąskaitą įsirašė jau 10-ąjį laimėjimą. Victoro Basadre treniruojama komanda svečiuose po dviejų greitų įvarčių 2:0 (2:0) palaužė Kėdainių „Nevėžį“.

Į priekį marijampoliečiai įsiveržė jau 3-iąją minutę: po Vaido Slavicko perdavimo iš kairiojo krašto daug baudos aikštelėje laisvės sulaukęs Xabi Auzmendi taikliai mušė galva.

Tai buvo pirmasis basko įvartis šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Savo ruožtu jau aštuntuoju taikliu smūgiu šiemet džiaugėsi rezultatyviausias čempionato žaidėjas Kule Mbombo. Futbolininkas iš Kongo Demokratinės Respublikos 15-ąją minutę sėkmingai atakavo galva po Giedriaus Matulevičiaus perdavimo.

Be to, pirmajame kėlinyje Nicolas Gorobsovas bei K. Mbombo galingais smūgiais buvo sudrebinę vartų konstrukciją, o antrame kėlinyje tiek pastarasis puolėjas, tiek jo komandos draugai nepasinaudojo geromis galimybėmis rezultatą padidinti.

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais gegužės 16 d. Marijampolės „Hikvision“ arenoje su Gargždų „Banga“.