„Europrotai“ kviečia nuotaikingai pasitikrinti žinias apie Europą

Kovo 6 d. ir vėl startuoja nuotaikingi tradiciniai protmūšiai apie Europą! Ir vėl keturis trečiadienius iš eilės vyks 4 žaidimo turnyrai, kurių pabaigoje išrinksime daugiausiai žinių apie Europą turinčius Marijampolės Europrotus.

Kada: kovo 6,13, 20, 27 d. Pradžia – 18 val.

Kur: Draugystės bibliotekoje, Draugystės g. 5

Komandų registracija, nurodant komandos pavadinimą ir narių skaičių (ne daugiau 6 žm.): paštu marijampole@eudirect.lt

tel. +370 677 77841

Smagi žinia – šiemet žaidimai vėl vyks nacionaliniu mastu, t.y. tuo pačiu laiku ir į tuos pačius klausimus atsakinėsime ir žiniomis varžysimės ne tik mes, marijampoliečiai, bet ir kiti žaidimo dalyviai net iš 23 miestų, – pažiūrėsime, kurio miesto gyventojai apie Europą žino daugiausiai!

Primename, kad „Europrotai“ – tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujų žinių norintiems įgauti žmonėms. Tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, kuri vakarais pritraukia ne vieną dešimtį žinių ištroškusių ir jas pademonstruoti norinčių smalsuolių. „Europrotai“ leidžia jums patiems įvertinti, ką žinote apie Europos šalių kultūras, meną, maistą, istoriją, geografiją, muziką, įžymius žmones ir t.t. Kiekvienas iš penkių per turnyrą vykstančių turų yra skirtingas : pirmasis – bendrųjų klausimų turas, antras ir trečias turai atspindės tam tikrą visus dešimt klausimų vienijančią temą, ketvirtasis turas sudarytas iš vaizdų, nuotraukų, vėliavų, logotipų ir kitų vaizdinių, o penktojo turo metu skambės muzikinės mįslės – dainos, kūriniai, kalbos ir t.t.

Dar galima spėti suburti 4–6 narių komandą ir užregistruoti ją marijampole@eudirect.lt. Dalyvavimas „Europrotuose“ yra nemokamas, vienintelis reikalavimas – gera nuotaika.

Išsamesnė informacija https://tinyurl.com/y4ut3xal

Visos kepurės per mažos. Tai gal Tu – Europrotas?!

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE