Fizinis, taktinis pasirengimas ir patirtis – Kalvarijos policija operatyviai sulaikė Vokietijoje vogtą BMW

Policijos pareigūno kasdienybė išskirtinė tuo, jog tik treniruotas, fiziškai ir emociškai tvirtas, užgrūdintas pareigūnas gali tinkamai atlikti savo tiesiogines pareigas. Tai patvirtina Marijampolės apskr. VPK Kalvarijos policijos pareigūnai, kurie eilinį kartą parodė sumanumą, ryžtingumą ir puikią fizinę formą, kai birželio 2-ąją apie pusę septintos ryto, po ilgo persekiojimo sulaikė prieš parą Vokietijoje pavogtą naujutėlaitį BMW.

Birželio 2-osios ankstyvą rytą patruliuojant nustatytame maršrute, Kalvarijos sav. Liubavo k. apylinkėse (pasienio su Lenkija teritorija), Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) Kalvarijos policijos komisariato patruliams įtarimą sukėlė keletas „besižvalgančių“ automobilių. Neilgai trukus iš Lenkijos į Lietuvą įvažiavo naujas automobilis BMW 750. Patruliai, įtardami, kad tai gali būti Vakarų Europoje vogta transporto priemonė, ją stabdė, tačiau vairuotojas nepakluso ir dideliu greičiu nurūko žvyrkeliu. Kalvarijos policijos pareigūnai pradėjo jį persekioti, tačiau minėtas automobilis dar labiau padidino greitį ir važiavo Tarprubežių kaimo link.

Nuolat kvalifikaciją keliantys ir profesinius įgūdžius lavinantys bendro fizinio pasirengimo, profesinės taktikos, fizinės prievartos veiksmų atlikimo bei šaudybos srityse, Marijampolės apskr. VPK Kalvarijos PK pareigūnai pasinaudojo sukauptomis žiniomis, patirtimi bei žinodami vietovės ypatumus, išnaudojo situaciją, jog žvyrkelyje galingą transporto priemonę „bėgliui“ pasidarė sunku valdyti, aplenkė ir užblokavo persekiojamą automobilį. BMW buvo užkirstas kelias, todėl jo vairuotojui neliko nieko kito, kaip tik sustoti. Tačiau vairuotojas neketino lengvai pasiduoti – jis paliko automobilį ir pasileido bėgti laukais. Kalvarijos policijos pareigūnai vairuotoją nusivijo pėsčiomis ir, maždaug po kilometrą trukusių gaudynių, vairuotojas buvo sulaikytas. Paaiškėjo, kad tai Tauragės gyventojas (g. 1991 m.), o automobilis BMW 750, kuris pagamintas 2016 gruodžio mėn., ir nuo 2017-05-31 Vokietijoje jam paskelbta paieška.

Marijampolės apskr. VPK Kalvarijos PK informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X