Futbolo veteranai varžėsi jau 42-ąjį kartą

Rugpjūčio 3 d. Vilkaviškyje vyko tradicinis futbolo veteranų mačas, kuriame dėl pirmosios vietos varžėsi buvę bei esami vilkaviškiečiai. Šiose rungtynėse netrūko azarto, įtampos bei gerų emocijų. Po įtemtos kovos buvę vilkaviškiečiai turėjo pripažinti dabartinių rajono gyventojų pranašumą, kurie nugalėtojų vardą iškovojo rezultatu 3:1 ir pelnė pereinamąją varžybų taurę.

Į buvusių rajono gyventojų vartus 2 įvarčius įmušė Mindaugas Kynas, dar vieną įvartį pridėjo Mantas Akucevičius. Iš buvusių vilkaviškiečių pasižymėjo ir įvartį į priešininkų vartus įmušė Žilvinas Kynas.

Kaip ir kasmet, į varžybas buvę vilkaviškiečiai susirinko iš visos Lietuvos. Susirungti su kitais futbolo entuziastais į gimtinę atvyko ir LR Seimo narys Juozas Olekas, kuriam dalyvavimas šiose varžybose jau tapo tradicija.

Stebėti rungtynes ir pasveikinti futbolininkų atvyko LR Seimo narys Algirdas Butkevičius, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas bei jo pavaduotoja Daiva Riklienė.

Pasibaigus varžyboms vyko apdovanojimų ceremonija, kurios metu asmeniniais prizais apdovanoti labiausiai pasižymėję futbolininkai. Naudingiausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Šarūnas Stankūnas (buvę vilkaviškiečiai) bei Romas Gendrikas.

Geriausių žaidėjų titulas atiteko broliams, žaidžiantiems skirtingose komandose. Buvusių vilkaviškiečių gretose rungtyniaujančiam Žilvinui Kynui, o dabartinių – Mindaugui Kynui.

Galiausiai nugalėtojams buvo įteikta taurė, kurią atsiėmė vilkaviškiečių komandos kapitonas Alfonsas Urbutis.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE