Gal nori į Daniją skubiai išsiųsti lietuviškas klumpes?

Danija pasaulyje laikoma viena iš laimingiausių šalių, gal ir todėl, kad čia kadaise gimė pasakų rašytojas Hansas Kristianas Andersenas, pasauliui padovanojęs nuostabiąją undinėlę, kuri ir dabar yra Kopenhagos lankytojų mėgstama. Čia gyvena nuolat besišypsantys žmonės, kurie nepaiso prasto oro ir mėgaujasi nuostabia gamta. Į šią šalį laimės ieškoti atvyksta ir mūsų tautiečiai. Todėl siuntos iš Lietuvos į Daniją yra labai populiarios, nes ši paslauga yra pats paprasčiausias ir patogiausias bei greičiausias būdas perduoti ten esantiems artimiesiems lauktuves.

Jus aptarnaus lyderiaujančios kurjerių tarnybos

Siuntų kurjerių tarnybos  siūlo pačias geriausias ir Jūsų poreikius atitinkančias pristatymo paslaugas bei kainas, o patikimi kurjeriai pasirūpina, kad kuo greičiau Jūsų siuntos pasiektų pageidaujamą adresatą. Bendradarbiaujame su pasaulyje lyderėmis laikomomis kurjerių tarnybomis, garsėjančiomis patikimomis siuntinių gabenimo paslaugomis nuo durų iki durų visame pasaulyje ir galime pasiūlyti kokybišką bei greitą aptarnavimą. Tame tarpe vykdomas ir siuntų pristatymas į Daniją. Visi siuntų užsakymai yra vykdomi nuo durų iki durų, tad ir siuntos į Daniją – ne išimtis. Jūsų pageidavimu, kurjeris paims siuntą iš bet kurios Lietuvos vietos nurodytu adresu ir pristatys gavėjui į bet kurią Danijos jos vietovę. Labai svarbus ir siuntos žymėjimas. Jei ant siuntos bus nurodytas konkretus pristatymo adresas bei gavėjas, tai labai palengvins kurjerio darbą. Labai aiškiai įskaitomu šriftu turi būti užrašyti šie duomenys – gavėjo vardas ir pavardė, jo mobiliojo telefono numeris, pristatymo adresas.

Patogu sužinoti kainą… ir svarbu kai ko nepamiršti

Siuntos į Daniją vežimo kainą labai patogu sužinoti kainų skaičiuoklėje, o užsakyti paslaugą trunka vos kelias minutes. Jums tereikia žinoti savo siuntos duomenis bei tikslų jos gavėjo adresą. Kilus klausimams, konsultantas suteiks pagalbą ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. Svarbu saugiai ir patikimai supakuoti savo siuntą ir laukti kurjerio, kuris Jūsų siuntą į Daniją pristatys neįtikėtinai greitai. O kad lauktuvių persiuntimas adresatui niekam nesukeltų problemų, verta prisiminti, ko negalima siųsti ne tik į Daniją, bet ir kitas šalis. Jokiu būdu negalima siųsti gyvūnų ir augalų, alkoholio gaminių, narkotinių, psichotropinių medžiagų, tabako gaminių bei labai didelės vertės meno ir juvelyrinių dirbinių. O visa kita – nors ir lietuviškas klumpes – galite siųsti drąsiai.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE