,,Gegužio žiedų” 40-metis

Šeštadienį paminėtas liaudiškos muzikos kapelos ,,Gegužio žiedai” kūrybinės veiklos 40-metis

Pasveikinti kapelos narius ir vadovą Vincentą Kazimierą Svitojų atvyko Lietuvos Respublikos Seimo narys Juozas Olekas, Europos Parlamento narė Laima Liucija Andrikienė, Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis ir mero pavaduotojas Kęstutis Bagdanavičius.  Kapelą sveikino ir savo pasirodymus dovanojo kolegos iš Lenkijos – folkloro ansamblis ,,Pogranicze”, operos solistas Egidijus Bavikinas, Liaudiškos muzikos kapela ,,Giminės” (vad. Alė Zavistauskienė).

,,Jūsų vardas gerai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – tai geriausias ilgo ir nuoširdaus darbo įvertinimas. Jūsų dainos skamba ir viliuosi, kad dar ilgai skambės mūsų ir ateinančių kartų lūpose”, – kapelos  ,,Gegužio žiedai” kūrybine veikla džiaugėsi savivaldybės meras. Už liaudiškos muzikos tradicijų puoselėjimą ir saugojimą, Kalvarijos savivaldybės vardo garsinimą šalyje ir užsienyje kolektyvo nariams buvo įteiktos mero padėkos.

Šventinės popietės metu prisiminti ir tylos minute pagerbti buvę kolektyvo nariai, kurių jau nebėra.

Viso renginio metu buvo prisimenamos kapelos narių kelionės ir pasirodymai, pasakojami linksmiausi ir gražiausi prisiminimai, kurie įamžinti nuotraukose.

Šventės svečiai taip pat turėjo galimybę aplankyti Kalvarijoje įkurtą ,,Gegužio žiedų” muziejų.

 

Kalvarijos savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE