Gėlės – ne tik gražu, tačiau ir sveika!

Ar žinojote, kad gėlės gali būti ne tik graži mūsų būsto interjero detalė, tačiau taip pat ir priemonė, kuri pagelbėja mūsų sveikatai bei bendrai savijautai? Dėl šios priežasties į bet kokius augalus (ir ypač – gėles) būtina žvelgti gerokai plačiau.

Suprantama, kad jau nuo seno įvairių švenčių ir svarbių progų metu yra įprasta vieni kitiems dovanoti gėles, tačiau dažniausiai tai darome nė nesusimąstydami apie viso to prasmę ir įtaką gėles gaunantiems žmonėms. Bet kuriuo atveju, šiame gražiame ir daugelio pamėgtame geste slypi daugiau nei tik „tradicinė dovana“.

Dovanodami gėles mes kitam žmogui dovanojame šypseną, teigiamas emocijas, nusiraminimą, streso mažinimo priemonę, sprendimą, pagyvinantį būsto interjerą ir kt. Tai yra labai galinga priemonė, kuri taip pat gali reikšmingai pakeisti žmogaus požiūrį į jį supančią aplinką. Būtent todėl yra sakoma, kad gėles yra ne tik gražu, tačiau ir sveika. Ir šiuo atveju žodį „sveika“ taip pat reikėtų suprasti plačiau. Tai yra sveika tiek mūsų kūnui, tiek ir protui.

Augalai valo patalpų orą, todėl jei mūsų namuose niekuomet nestinga gėlių ir kitų augalų, mes galime kvėpuoti daug švaresniu ir šviežesniu oru, tokiu būdu apsaugodami savo organizmą nuo įvairių galimų ligų ir kitų sveikatos sutrikimų. Taip pat, kaip jau buvo minėta, gėlės gerina ir mūsų nuotaiką bei padeda stabilizuoti mūsų psichologinę būseną. Todėl jei mes daugiau dėmesio skiriame gėlėms ir stengiamės, kad aplink mus jų visuomet būtų pakankamai, sumažiname streso ir nerimo tikimybę.

Kaip žinia, šiandien gyvename labai sparčiai besivystančiame pasaulyje ir daugelis iš mūsų su kiekviena nauja diena turime vis mažiau laisvo laiko. Tai reiškia, kad laikas bėga nesustabdomu greičiu ir mūsų pečius slegia vis daugiau naujų rūpesčių. Visa tai iš mūsų atima ne tik daugybę laisvo laiko, tačiau taip pat sukelia mums ypač didelį stresą, kuris galiausiai gali perraugti į įvairias ligas, kurios kenktų mūsų gyvenimo kokybei. Siekiant, kad taip nenutiktų, reikėtų pagalvoti apie tokių problemų sprendimų būdus. Šiuo atveju gėlės neabejotinai yra vienas iš jų.

Žinoma, įprastai patys gėlių sau nebūname linkę pirkti, todėl visuomet reikėtų pagalvoti ir apie aplink mus esančius žmones, kuriuos mes galime nustebinti ir pradžiuginti. Trumpiau tariant, nereikėtų vengti dovanoti gėlių mums brangiems žmonėms. Norint tai padaryti, tikrai nereikia laukti svarbios ar išskirtinės progos. Gėles galima dovanoti nors ir kasdien. Be to, tai galite padaryti ir gerokai paprasčiau nei savo pačių rankomis. Šiandien geliu pristatymas Vilniuje yra labai populiari paslauga, kuria netrunka pasinaudoti daugybė Vilniaus gyventojų.

Tai reiškia, kad tiek gėlių puokštės, tiek ir geles dezuteje Vilniuje gali būti užsakytos internetu. Tokiu atveju jūsų užsakytas gėles konkrečiam jums brangiam asmeniui pristatys šios srities specialistai ir jums nereikės patiems vykti nei į gėlių saloną, tiek savo rankomis įteikti gėlių. Be to, toks sprendimas neabejotinai kur kas labiau nustebins jums brangų žmogų ir suteiks jam daugybę nepamirštamų akimirkų.

 

Išsamensė informacija internetiniame puslapyje  www.julietrose.lt

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas