Gerumo akcija Gižų seniūnijoje

Gruodžio 17–21 dienomis seniūnijos socialinė darbuotoja, Gižų kaimo bendruomenės atstovai ir seniūno pavaduotoja lankė vienišus seniūnijos gyventojus vienkiemiuose ir gyvenvietėse, įteikė jiems sveikinimo atvirukus ir simbolines dovanėles – kalėdaičius, šiltas kojines, kūčiukus.

Romos Narutavičienės šeimai Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius Direktoriaus įsakymu paskyrė vienkartinę finansinę paramą gyvenimo sąlygoms pagerinti. Namuose gyvena aštuoniasdešimtmetė senutė su dviem psichinę negalią turinčiais suaugusiais vaikais. Namuose begalinis skurdas, netvarka, šaltis.

Pinigai buvo panaudoti šeimos gyvenimo sąlygoms pagerinti. Seniūno pavaduotoja ir socialinė darbuotoja Aušra Bakšienė, pasitelkusios į pagalbą Rimavičių seniūnaitijos seniūnaitį  Valentiną Juodsnukį, suorganizavo apgriuvusios gyvenamojo namo krosnies remontą. Buvo naujai pakeista pakura, krosnies viršutinė dalis, išvalytas ir sulopytas kaminas, nupirkta metalinis krosnies uždengimas, medienos drožlių briketų krosniai pakurti. Namai tapo šiltesni, jaukesni. Buvo nupirkta dujinė viryklė ir pajungimo reikmenys. Viryklė pristatyta į namus ir prijungta prie dujų baliono. Dar buvo nupirktas ir nugabentas į namus elektrinis virdulys, puodų, keptuvė, linoleumo grindims iškloti, praustuvė ir maisto produktų šventėms.

Seniūnija ir Roma Narutavičienė dėkoja Savivaldybės administracijai už suteiktą finansinę paramą.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE