Gražiškiečius ir miestelio svečius subūrė nuotaikinga vasaros šventė

Praėjusį savaitgalį Gražiškių miestelyje vyko tradicinė vasaros šventė. Šiemet ji truko net dvi dienas.

Pirmoji šventės diena buvo skirta sportui. Šeštadienį, liepos 20 dieną, Gražiškių bendruomenės jaunimas bei kūno kultūros mokytoja Vilija Zajankauskienė vykdė Savivaldybės bendruomenėms skirtos sporto rėmimo programos projektą ir organizavo sporto žaidynes. Jų metu vyko futbolo, krepšinio, tinklinio varžybos, buvo įvairaus amžiaus jaunimo bėgimo rungtys ir galiūnų varžytuvės. Laimėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir atminimo medaliais.

Sekmadienį gražiškiečius ir miestelio svečius į Gražiškių Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčią sukvietė tradiciniai Šv. Vincento atlaidai. Po Šv. Mišių miestelio parke prasidėjo kultūrinė programa. Joje pasirodė Popchoras  „Spindulys“, Būdos kultūros namų folkloro ansamblis „Gandružis“, Alksnėnų kaimo bendruomenės kapela „Alksnė“, Bartninkų vokalinė studija „Svajonė“, moterų vokalinis ansamblis „Aista“, vokalinis instrumentinis ansamblis „Šlamutis“, šventę papuošė Pučiamųjų instrumentų orkestro „Kybartai“ šokėjos.

Į šventę atvyko tolimesni ir artimi kaimynai, kurie padovanojo puikią nuotaiką, linksmino dainomis, šokiais ir nuotaikinga muzika. Šventės organizatorius ir dalyvius sveikino šventėję dalyvavęs Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, LR Seimo narys Kęstutis Smirnovas.

Vyko Gražiškių bendruomenės loterija, bendruomenė „Virbalio vartai“ vaišino skaniais bulviniais blynais, Karalkrėslio bendruomenės kepyklėlė atsivežė  savo pyragus.

Vakarop scenoje pasirodė grupė „Projektas“, merginų grupė „Vyšnios“, Liveta ir Petras Kazlauskai su Ingrida Kazlauskaite.

Dėkojame visiems parėmusiems šventę, džiaugiamės dalyvavusiais.

 

Gražiškių seniūnijos informacija ir nuotraukos

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas