Gyventojai nusprendė, koks objektas geriausiai reprezentuoja Vilkaviškio rajoną

Ukmergės rajono savivaldybė buvusio karinio miestelio ir šalia esančių teritorijų viešosiose erdvėse planuoja įrengti Lietuvos miniatiūrų parką „Mini Lietuva“. Miniatiūrų parke planuojama įrengti Lietuvos miestų ar rajonų svarbiausių ir žymiausių pastatų ar objektų miniatiūrines kopijas.   „Mini Lietuva“ taps reprezentacine kiekvienos savivaldybės vieta, kur apsilankęs turistas galės susipažinti su kiekvieno miesto patraukliausiu objektu.

Balandžio mėnesio pabaigoje kvietėme rajono žmones išreikšti savo nuomonę ir nuspręsti, koks objektas geriausiai reprezentuoja mūsų savivaldybę. Gyventojai galėjo rinktis iš pateiktų variantų –  Paežerių dvaro sodyba, Jono Basanavičiaus gimtinė Ožkabaliuose, Vištyčio malūnas, Vilkaviškio katedra arba siūlyti savo pasirinkimą. Iš viso apklausoje savo nuomonę pareiškė 278 rajono gyventojai. Didžiausia kova vyko tarp Vilkaviškio Paežerių dvaro sodybos ir Jono Basanavičiaus gimtinės Ožkabaliuose.

Visgi gyventojai nusprendė, jog Paežerių dvaras geriausiai reprezentuoja Vilkaviškio rajoną. Savo balsą už šį objektą atidavė 121 Vilkaviškio rajono gyventojas. Antroje vietoje likusi Jono Basanavičiaus gimtinė surinko 101 balsą.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE