Į Igliaukos kapines patekti dabar patogiau

Igliaukos k., buvo vykdomi kapitalinio Vyturių gatvės atkarpos vedančios į Igliaukos k. kapines remonto darbai. Anksčiau čia buvusi žvyro danga buvo išvažinėta, susidariusios gilios išdaužos, o kelkraščiai apaugę vietine augmenija. Po atliktų kapitalinio remonto darbų Vyturių gatvės atkarpa buvo išasfaltuota taip gyventojams užtikrinant patogesnį ir lengvesnį judėjimą.

Remontuota gatvės atkarpa veda į šalia kapinių esančią automobilių stovėjimo aikštelę, kurios asfalto danga taip pat buvo ištrupėjusi, vietomis susidarę duobės, asfalto dangos kraštai aplūžę. Suremontavus aikštelę kapinių lankytojai gali Igliaukoa kapinės keliaspatogiai pastatyti savo transporto priemonę. O atvykstančiųjų į kapines patogumui, prieš tai aikštelės teritorijoje buvęs šulinys – išsaugotas, jį įkomponuojant į bendrą aikštelės teritoriją.

„Sprendimas vykdyti kapitalinį Vyturių gatvės atkarpos vedančios į Igliaukos k. kapines remontą buvo priimtas, kuomet iš Vyriausybės gavome papildomų lėšų infrastruktūros gerinimo darbams atlikti. Ši, Vyturių gatvės 250 m kelio atkarpa jau buvo įtraukta į tvarkytinų objektų sąrašą, todėl ir remonto darbai vyko greitai bei sklandžiai. Nuo šiol Igliaukos miestelio gyventojai į savo sklypus galės patekti lengviau, o norintiems aplankyti kapines tai padaryti bus taip pat patogiau“, ­ – komentuoja savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Igliaukoa kapinės keliasMarijampolės kultūros centro informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE