Į Marijampolę sugrįžta meno ir architektūros simpoziumas MALONNY‘7

„Šiemet, jau septintąjį kartą Marijampolėje stebėsime kaip pastatų sienos atgyja ir nusidažo įvairiaspalviais, diskusijas ir kiekvienam praeiviui malonią nuostabą bei susižavėjimą keliančiais meno kūriniais. Pas mus ir vėl sugrįžta taip laukiamas ir visų dėmesį prikaustantis meno ir architektūros simpoziumas MALONNY‘7“, – vyksiančiu tradiciniu vasaros simpoziumu džiaugiasi savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis.

Rugpjūčio 17-23 dienomis Sūduvos sostinėje įvairiose miesto vietose galėsime išvysti entuziastingus ir kūrybingus simpoziumo dalyvius, savanorius ir, galiausiai, gėrėsimės jų darbo vaisiais – penkiais naujais, įspūdingais meno kūriniais ant skirtingose Marijampolės miesto erdvėse esančių pastatų sienų.

Pasak vicemero A. Visockio Marijampolės viešąsias erdves puošia daugiau nei 20 įvairių simpoziumo metu nutapytų meno kūrinių, kurie žavi ne tik pačius marijampoliečius, bet traukia ir turistų bei miesto svečių dėmesį.

„Matome, kad šis simpoziumas yra vienas iš ryškiausių vasaros renginių, kuris visada sulaukia susidomėjimo ir į mūsų miestą sukviečia gausų būrį svečių iš visos Lietuvos ir užsienio. Žinoma, esant šiandieninei situacijai, simpoziumo koncepcija šiek tiek keisis, tačiau tradicija tapusios sienų tapybos veiklos ir darbai žavės visus nepaisant nepalankių sąlygų“, – sako mero pavaduotojas.

Kaip ir praėjusiais metais taip ir šiais prie gausaus menininkų būrio prisidės ir vienas vietos menininkas, kuriam bus suteikta galimybė realizuoti savo idėjas ir papuošti vieną iš miesto sienų. Tad visi norintys savo meną nutapyti ir pademonstruoti viešai kviečiami dalyvauti sienos tapybos konkurse – http://malonny.lt/konkursas/. Planuojama, kad konkurso nugalėtojo darbas papuoš sieną esančią Gedimino g. 2.

Taip pat MALONNY’7 neįsivaizduojamas be entuziastingų ir kūrybingų simpoziumo savanorių. Jų registracija taip pat jau vyksta – https://forms.gle/6pq9xtaHrTveA2va7.

Organizatoriai žada išskirtinį ir kupiną netikėtumų naujųjų paveikslų pristatymo renginį bei unikalų, skirtingas šalis, meno kryptis ir muzikos žanrus suvienijantį performansą.

Atkreipiame dėmesį, kad atsižvelgiant į pasaulinę situaciją šiais metais meno ir architektūros simpoziumas bus netradicinis – gyvus susitikimus su užsienio menininkais pakeis virtualūs, tačiau moderniųjų technologijų pagalba bus užtikrinta, kad visos veiklos būtų ne ką mažiau įdomios, kokybiškos, įtraukiančios ir įspūdingos!

 

Marijampolės savivaldybės administracijos
parengta pagal organizatorių informaciją

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE