Į Marijampolės ligoninę atkeliavo itin reikalinga dezinfekavimo sistema

Savaitė prasidėjo džiugiai, į Marijampolės ligoninę atkeliavo Dezinfekavimo įranga su sauso rūko technologija, kuri buvo nupirkta už Marijampolės ligoninės COVID-19 paramos fondo lėšas. Ačiū Odetai, Redai, Vilija, Skirmantai, Virginija, Neringa, Erikai Jakubauskai, Lina, Sauliau, Stanislovai, Angele, Živile, Kęstuti, UAB Apto IT, UAB Gergidita, UAB VILMANTAS IR KO , UAB “VILARE“, UAB „Janikės kelionės“, UAB „Virdujis“, Gintarai!

Rūko dezinfekcinė sistema – tai unikali, patentuota sistema, iki 1700 kartų efektyvesnė nei paprasta purškiama dezinfekcinė priemonė. Patalpų dezinfekavimui naudojamas preparatas, kurio formulę sudaro dvi stiprios biocidinės veikliosios medžiagos. Šių veikliųjų medžiagų veikimo dėka, ląstelės yra nukenksminamos ir žūva. Tokiu būdu sunaikinami virusai, bakterijos, sporos, pelėsiai ir biologinės plėvelės bei užikrinamas ilgalaikis biostatinis dezinfekcijos poveikis. Skirtingai nei naudojant įprastą purškiamą priemonę, į patalpas prileidžiama dezinfekuojančios medžiagos rūko pavidalu, kuris įsiskverbia net į tolimiausius patalpų kampelius ir tolygiai pasiekia visus patalpų paviršius, sunaikindamas virusus.

Naudojant dezinfekcinę rūko sistemą, dezinfekavimas gali būti atliekamas įvairaus tipo patalpose. Rūko dezinfekcinė sistema leidžia aplinkoje sunaikinti mikroorganizmus cheminėmis priemonėmis. Įleidžiant į patalpas dezinfekcinį rūką pasiekiamas kur kas efektyvesnis rezultatas, kovojant su tokiomis oro lašeliniu būdu plintančiomis infekcijomis kaip COVID-19.

Šis aparatas bus naudojamas ne tik skyriuose, kuriuose gydomi COVID-19 liga sergantys pacientai, bet ir pasitarnaus visoje ligoninėje, po kitų oro lašeliniu būdu plintančių ligų.

 

Marijampolės ligoninės informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE