Igliaukos miestelis tampa patrauklesne vieta gyventi ir ilsėtis

Daugelis Marijampolės savivaldybės gyventojų yra lankęsi prie Igliaukos miestelio pašonėje esančio Yglos ežero. Tai nedidelis, negilus ir maudynėms patogus vandens telkinys. Tikėtina, kad šią vasarą ežero pakrantės vėl sulauks poilsiautojų antplūdžio.

Igliaukos seniūnas Saulius Burbulis papasakojo, kad ežero pakrantės jau ruošiamos vasaros sezonui. Bendradarbiaujant su Užimtumo tarnyba įdarbinti darbininkai – tvarko aplinką – grėbia lapus ir pjauna žolę. Kaip ir kiekvienais metais planuojama atlikti ir poilsiavietės infrastruktūros smulkius einamojo remonto darbus.

Seniūnas džiaugėsi, kad Yglos ežero poilsiavietė yra mėgstama ne tik poilsiautojų, bet ir aplinkinių bendruomenių, kurios čia organizuoja įvairius sporto ir kitus laisvalaikio renginius.

Kitoje ežero pusėje esantis Igliaukos miestelis pastaraisiais metais taip pat pasikeitė ir išgražėjo. Moksleivius pasitinka patogi ir akiai patraukli Igliaukos A. Matučio gimnazija. Įgyvendinus ES projektą „Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos pastato modernizavimas“, buvo suremontuotas gimnazijos stogas, pakeistos lauko durys, apšiltintos pastato sienos, pamatai ir atlikti kiti būtiniausi darbai.

Igliauka

Anot seniūno, daug dėmesio skirta inžinerinės infrastruktūros miestelyje įrengimui. Baigiama nutiesti daugiau nei 6 km vandentiekio ir nuotekų tinklų, prie kurių prisijungti galės apie 100 miestelio gyventojų.

Miestelyje taip pat vykdomas „Viešosios infrastruktūros gerinimo Igliaukos gyvenvietėje“ projektas. Jau netrukus naujos asfalto dangos sulauks Šilelio ir Taikos gatvės, šalia jų taip pat bus įrengti pėsčiųjų takai. Centrinėje miestelio dalyje bus įrengta aktyvaus poilsio sporto įrenginių aikštelė su pėsčiųjų taku tarp Jaunimo ir Mokyklos gatvių.

Todėl šią vasarą poilsiaujant prie Yglos ežero kviečiame aplankyti Igliaukos miestelį bei pasivaikščioti po apylinkes ir susipažinti su kitais lankytinais objektais.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti
1 Komentaras
  1. Juokdariai sako

    Lieptus sutvarkykit supuve visi …

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE