Ilgametis Rumokų bandymų stoties vadovas atsisveikino su darboviete

Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, vicemeras Kazys Kiaulakis, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir Žemės ūkio skyriaus vedėja Lina Grygelaitienė lankėsi Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro filialo Rumokų bandymų stotyje, kur atsisveikino su ilgamečiu šios įstaigos vadovu dr. Antanu Marcinkevičiumi. Rajono vadovai padėkojo jam už nuoširdų darbą ir linkėjo didžiausios sėkmės kuriant naujus gyvenimo planus.

„Nuoširdžiai Savivaldybės vardu dėkoju už Jūsų darbą, už nuopelnus mūsų kraštui. Tikiu, kad ne vienam čia dirbančiam buvote ir esate pavyzdžiu. Linkiu, kad savo laiką dabar skirtumėte ne darbui, o savo artimiems žmonėms“, –  kalbėjo Savivaldybės meras A. Neiberka.

Prie gražių linkėjimų prisidėjo ir Klausučių seniūnijos seniūnė Gema Skystimienė bei kultūrinės veiklos vadybininkas Ramūnas Puodžiūnas.

Dr. A. Marcinkevičius per ilgus darbo metus įdėjo daug darbo ir pastangų Suvalkijos krašto puoselėjimui: „Viskam yra pradžia ir pabaiga. Taip ir šiame darbe, kuriam skyriau 18 savo gyvenimo metų. Atvažiuodamas čia dirbti galvojau – laikinai, bet viskas užsitęsė iki dabar. Tai trečioji mano darbovietė ir paskutinė“.

Nors šiandien ir paskutinė jo darbo diena, dr. A Marcinkevičius žadėjo nepamiršti savo kolegų ir juos aplankyti. Jis visiems padėkojo už parodytą dėmesį ir sakė, jog dabar galės daugiau laiko skirti savo šeimai ir pomėgiams.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas