Informacija dėl balandžio mėn. 65 metų amžiaus ir vyresnių gyventojų registracijos skiepijimui: aktualu Marijampolės PSPC pacientams!

Laisvo laiko COVID-19 skiepui išankstinės registracijos paieška yra puslapyje https://ipr.esveikata.lt/Laukelyje „Savivaldybė“ pasirinkite „Marijampolės sav.“, tada laukelyje „Paslauga“ – COVID skiepai.

Spauskite dešinėje pusėje viršuje mėlyname fone esantį mygtuką „Prisijungti“, susipažinkite su ,,Pacientų, besijungiančių prie ESPBI IS portalo, supažindinimo forma“ (laukelyje pažymėkite varnele) ir toliau langelyje iPasas.lt dar kartą spauskite ,,Prisijungti“. Pasirinkite Jums patogų prisijungimo būdą (elektroninį parašą arba elektroninę bankininkystę bei kitus būdus). Atsidariusiame lange, kurio viršuje yra jūsų vardas,  pavardė ir asmens kodas, pasirinkite langelį su užrašu ,,Pacientas“ arba kitą, atstovaujamą asmenį, jeigu toks (-ių) yra, ir paspauskite jame esantį mygtuką ,,Prisijungti“.

Pasirinkite Jums tinkamą laiką bei datą. Laikas yra skelbiamas kiekvieno mėnesio 7, 21 ir 28 dienoms. Besiregistruojantys šioms dienoms ir priklausantys tuo metu esančioms prioritetinėms grupėms žmonės atvykę skiepytis galės pasirinkti vakciną iš tuo metu vakcinavimo centre esančių vakcinų.

Pacientai, kuriems ateina laikas antram COVID-19 skiepui, registruojasi ta pačia tvarka, tik langelyje „Paslauga“ reikia pasirinkti „COVID skiepai (antra dozė)“. Čia taip pat galėsite pasirinkti artimiausią galimą datą (svarbu, kad būtų praėjęs minimalus laikas po pirmojo skiepo. Pvz. Pfizer vakcinai tai yra 21 diena).

Pacientai, kurie sutiks skiepytis bet kokia vakcina, tuo metu esančia vakcinavimo centre, gali skambinti bendru VšĮ Marijampolės PSPC registratūros numeriu (8 343) 94 029, prašydami užregistruoti patogiu metu abiems skiepams, tiek pirmam, tiek ir antram.

Su labai nedaug pacientų telefonu susisieks Marijampolės PSPC darbuotojai, kurie padės užsiregistruoti vakcinai arba primins bei užregistruos antram skiepui.

Jeigu nesate VšĮ Marijampolės PSPC pacientas, bet pageidaujate būti užregistruotas skiepui – kreipkitės į savo sveikatos priežiūros įstaigą, kurioje esate registruotas.

(vaizdo medžiaga „E.sveikata: prisijungimas  prie IPR  IS,  registracija ir jos atšaukimas“  nuorodoje: https://www.youtube.com/watch?v=zGF4uVuEY1c)

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE