Įrengiant aktyvaus laisvalaikio erdves Pašešupio parke – konsultacijos su profesionalais ir reguliarūs susitikimai su rangovais

Pašešupio parke vykstant parko rekonstrukcijos darbams pradedamos įrenginėti aktyvaus laisvalaikio zonos. Jau dabar galima pastebėti, kad įrengta dviračių trasa su kalneliais yra populiari ir mėgstama jaunimo laisvalaikio leidimo vieta, tikimasi, kad tokio pat dėmesio sulauks ir kitos aktyvaus poilsio zonos.

Sporto ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjų parke lauks paplūdimio tinklinio, badmintono, lauko teniso, futbolo golfo ir disko golfo aikštelės. Kaip ir kiekviename parke, bus įrengtos 3 vaikų žaidimų erdvės – aikštelės, kurias, tikimasi pamėgs mažieji marijampoliečiai.

Savivaldybės mero Povilo Isodos iniciatyva buvo nuspręsta vieną iš būsimų vaikų žaidimų aikštelių pritaikyti ir vaikams, turintiems judėjimo negalią. Pasak mero, svarbu, kad visiems mūsų bendruomenės nariams būtų sudarytos sąlygos smagiai leisti laisvalaikį ir mėgautis atsinaujinančio parko teikiamais malonumais.

Rangovai„Įrengiant aktyvaus poilsio zonas, stengiamės atkreipti dėmesį į patogios ir profesionalios infrastruktūros sukūrimą. Konsultuojamės su profesionalais, kurių patarimai išties vertingi ir naudingi. Nors parko rekonstrukcijos eigoje tenka susidurti su nenumatytais sunkumais, viskas yra išsprendžiama. Reguliarių susitikimų su rangovais UAB „Statybos ritmas“ metu aptariame darbų eigą, gilinamės į iškilusias problemas ir ieškome tinkamiausių bei geriausių sprendimų, kurie ateityje suteiktų pridėtinės vertės miestui, o pats parkas taptų gyventojų ir miesto svečių traukos vieta“, – vykstančius parko tvarkybos darbus komentuoja savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, investicinių projektų kuratorius Valdas Tumelis.

Parke besilankančių gyventojų dėmesį atkreipė jau pasodinti ir prigiję nauji želdiniai: medžiai, krūmai, daugiamečiai augalai. Iš viso atsinaujinusiame parke bus pasodinta daugiau nei 1100 želdinių. Planuojama, kad paskutiniai likę nepasodinti augalai bus sodinami spalio mėnesį.

Poilsiauti ir mėgautis gardžiu maistu bus galima grilio zonose, kuriose bus įrengti keturi patogūs stalai ir trys kepsninės su reikiamais įrankiais. Parko lankytojai galės pasiruošti mėgstamo maisto ir mėgautis ne tik juo, bet juos supančia aplinka: žydinčia pieva, spalvingais augalais, aukštaūgiais medžiais, tenkančia Šešupės upe. Ši ramybės ir grožio oazė kvies atsipalaiduoti ir susilieti su gamta.

Planuojama, kad artimiausiu metu prie pagrindinio, palei Šešupės upę įrengto pėsčiųjų-dviračių tako bus montuojami suoleliai, šiukšliadėžės ir apšvietimo atramos. O sporto ir aktyvaus laisvalaikio zonas rangovai žada įrengti iki rugpjūčio mėnesio. Gavus papildomas ES struktūrinių fondų lėšas bus dar padidintos numatomų darbų apimtys, įrengiant daugiau nei 1000 m trinkelių-skaldelės takų. Šiuo metu vyksta rangovo atrankos procedūros. Visi Pašešupio rekonstrukcijos darbai bus baigti iki š. m. gruodžio 31 d.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti
1 Komentaras
  1. D sako

    Nu ir koks, atsiprašant, debilas vėl pasirinko dviračių taką daryti iš trinkelių? Jau ne kartą apie tai kalbėta, diskutuota, pirštu rodyta – dviračių takai turi būti su tinkama danga (paprastas pigus asfaltas tinka geriausiai), juos reikia atskirti nuo pėsčiųjų takų, nes pastarieji žioplinėja kur nori, o kur dar visokie vedžiojami šunys ar maži vaikai. Turėjote visas galimybes parką padaryti kaip reikia (tam netrūko nei lėšų, nei erdvės), o padarėte kaip visada.

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE