Įspūdinga “Sūduvos” pergalė prieš “Atlantą”: 9-1!

Marijampolės Arvi futbolo arenoje iškovota viena didžiausių pergalių „Sūduvos“ istorijoje!

Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos futbolo A lygoje net 9 – 1 sutriuškino Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkus.

Spalio 30 d. prasidėjo Lietuvos futbolo A lygos penktasis ratas. Sužaistos 29-ojo turo pirmosios rungtynės. Marijampolės „Sūduva“ namuose susitiko su Klaipėdos „Atlantu“ ir sutriuškino varžovus 9:1 (6:0).
Aleksandras Živanovičius jau 5-ąją minutę nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išvedė „Sūduvą“ į priekį 1:0. Semiras Kerla 10-ąją minutę tiksliu smūgiu galva padvigubino šių rungtynių rezultatą 2:0. Šeimininkų surengtos atakos smaigalyje atsidūręs Mihretas Topčagičius nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0. Eligijus Jankauskas 22-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir šeimininkai dar labiau padidino pranašumą 4:0. Puikaus E. Jankausko perdavimo sulaukęs M. Topčagičius antrą kartą nuginklavo vartininką 5:0. Paulius Golubickas 26-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo net 6:0. Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Bonfilsas-Calebas Bimenyimana 56-ąją minutę pelnė svečiams paguodos įvartį.

Net penkis įvarčius šiose rungtynėse pelnė “Sūduvos” komandos žaidėjas Mihretas Topčagičius (15-ąją, 25-ąją, 70-ąją ir 81-ąją min.)

„Sūduva“ šventė įspūdingą pergalę 9:1!

Ankstesnes rungtynes 5:0, 4:0, 4:1 ir 4:0 taip pat laimėjo marijampoliečiai. Jie uostamiesčio atstovams įmušė net 26 įvarčius, o praleido vos du.

Po šios rekordiškai rezultatyvios pergalės spalio 30-ąją nuo čempionų titulo Marijampolės “Sūduvos” komandą skiria jau tik 3 taškai!

Kitos rungtynės vyks lapkričio 3 d., susitiks “Sūduva” ir “Panevėžys”.

 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas