Išrinkti projektai, kuriuos įgyvendinus pagražės Kazlų Rūdos savivaldybės seniūnijos

Kazlų Rūda / Kazlų Rūdos savivaldybės nuotr.

Baigėsi laikas, iki kurio Kazlų Rūdos savivaldybės seniūnijų gyventojai galėjo siųsti savo idėjas, siekdami pagerinti, pagražinti ar populiarinti savo gyvenamąją aplinką.

– Džiaugiamės visais į kvietimą atsiliepusiais ir savo gyvenamajai aplinkai neabejingais žmonėmis. Tokie žmonės galvoja ne tik apie save, bet ir apie kaimynus, visą bendruomenę ar net visą mūsų savivaldybę. Žmonių iniciatyvas ir įsitraukimą labai vertiname ir esame jiems dėkingi, – sakė savivaldybės meras Mantas Varaška.

Visos idėjos buvo pateiktos savivaldybės specialistams sąmatoms patikslinti, įvertinti, ar projekto sprendiniai neprieštaraus toje teritorijoje galiojantiems teritorijų planavimo dokumentams, kitiems Savivaldybės projektų sprendiniams, ar jie netrukdys esamiems inžineriniams tinklams, komunikacijų sistemoms eksploatuoti ir pan.

Kadangi trys seniūnijos turi tik po vieną projektą, Kazlų Rūdos seniūnija – du (abu jie telpa į seniūnijai skirtas lėšas), balsavimas už jas nevyks, tačiau jos bus paskelbtos susipažinimui, pastaboms.

Kazlų Rūdos seniūnija
Jūrės miestelis 

Kardokų kaimas

Antanavo seniūnija

Jankų seniūnija

Plutiškių seniūnija

Kazlų Rūdos savivaldybės inf.

 

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE