J. Tadičius: „Pademonstravome kovotojų charakterį“

Marijampolės „Sūduvai“ abu įvarčius per pergale 2:1 Vilniuje pasibaigusias rungtynes su „Riteriais“ pelnęs Josipas Tadičius sako, kad komanda aikštėje jaučiasi vis tvirčiau.

„Rungtynės buvo sunkios, buvome net atsilikę 1 įvarčiu. Tačiau vėl, jau nežinau kurį kartą šį sezoną, pademonstravome charakterį, padėjo mūsų sukaupta patirtis, komandos kokybė. Kovėmės iki paskutinės akimirkos, sugrįžome į rungtynes ir jas laimėjome. Tai – mums labai svarbūs 3 taškai“, – apie rungtynes Vilniuje sakė puolėjas.

„Riteriai“ išsiveržė į priekį 27 min., kai vienas jų žaidėjas, atlikdamas perdavimą į baudos aikštelę, pataikė į „Sūduvos“ gynėjo ranką ir buvo skirtas 11 metrų baudinys.

Tačiau 43 min. po Andro Švrljugos pakelti kampinio J. Tadičius smūgiu galva rezultatą išlygino, o 87 min. po to paties komandos draugo perdavimo įspūdingu smūgiu per save išplėšė pergalę.

Be to, antrajame kėlinyje puolėjas kartą pataikė į skersinį, o dar vienoje atakoje, išbėgęs vienas prieš „Riterių“ vartininką, nesugebėjo jo įveikti.

„Kartais taip būna futbole. Nepasinaudojau keletu puikių progų įmušti, todėl džiaugiuosi, kad pavyko tas smūgis rungtynių pabaigoje, – kalbėjo J. Tadičius. – Išbėgęs vienas prieš vartininką, turi daug pasirinkimų, kartais pasirenki teisingai, kartais – ne. O toje situacijoje, kai pavyko įmušti, yra tik vienas būdas atlikti smūgį, tad muši ir viskas.“

A lygoje po 12 turų marijampoliečiai turi 29 taškus ir 3 taškais lenkia Vilniaus „Žalgirį“. „Sūduvos“ persvara prieš konkurentus yra sumažėjusi, tačiau po rungtynių su „Riteriais“ komandos vyriausiasis treneris Saulius Širmelis sakė, kad jo auklėtiniams tai buvo tikriausiai geriausios šio sezono rungtynės.

 

FK „Sūduva“ informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE