Jau greitai “Varnas” nutūps ir Sūduvos sostinėje

Sausio 19 d.18 val. Marijampolės kultūros centro scenoje nusileis „Varnas”. Tai – kaukių komedija, kurios veiksmas paremtas improvizacija, todėl kiekvieną kartą vaidinimas vis kitoks. Kaip nebūna dviejų vienodų žmonių, taip nebūna dviejų vienodų „Varnų”. Į kiekvieną miestą jis atskris vis kitoks.

Kviečiame sausio 19 d. nuo pat ankstyvo ryto stebėti Marijampolės miesto dangų. Galbūt Jums pasiseks išvysti atskrendantį „Varną”. O 18 val. būtinai apsilankykite Marijampolės kultūros centre ir tikrai jį pamatysite. Įdomu, kaip šis paukštis atsiskleis Suvalkijos sostinėje?

VARDAS: „Varnas”

POVARDIS: Carlo Gozzi commedia dell‘arte

KILMĖ: Venecija, Italija

GIMIMO METAI: 2015 balandžio 13 d.

GIMIMO VIETA: Keistuolių teatras, Didžioji scena

IŠSILAVINIMAS: Visi kūrėjai, išskyrus dailininkę Ramunę Skrebūnaitę, baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją ( mat ji baigė Vilniaus dailės akademiją), Carlo Gozzi aukštojo, tokį, kokį įsivaizduojame šiandien, gal ir nebaigė, bet nepaneigsi, iš prigimties buvo genijus.

DARBO PATIRTIS:

2000-2010 m. Keistuolių teatre Carlo Gozzi „Karalius Elnias” (rež. Aidas Giniotis)
2006-2014 m. Šiaulių dramos teatre Carlo Gozzi „Princesė Turandot” (rež. Aidas Giniotis)
2013-dabar Teatro laboratorijoje „Atviras ratas” Carlo Gozzi „Meilė trims apelsinams” (rež. Aidas Giniotis)

KALBOS: italų išversta į lietuvių

ASMENINĖS SAVYBĖS: teatrališkas, muzikalus, mistiškas, stebinantis, linkęs improvizuoti, intriguojantis, šiek tiek bauginantis, pasiaukojantis, tragikomiškas.

HOBIAI: Teatras, muzika, magija, prietarai, pranašystės, pasakos suaugusiems, kaukės, italų literatūra.

KELIAIS SAKINIAIS APIE SAVE: „Ši teatrinė pasaka, kurią radau neapoliečių rinkinyje „Il cunto degli cunti”, perrašyta pagal senosios tragedijos formą, įtraukiant mano linksmas, talentingas kaukes, kurias norėjau išsaugoti žmonių, susirgusių melancholija, labui, padarė didžiulį stebuklą. Žiūrovai verkė ir juokėsi man panorėjus, miniomis ėjo žiūrėti šios pasakos spektaklių, tarsi tai būtų ne prasimanymas, o tikriausia tiesa.” (Carlo Gozzi)

KITA:

Režisierius – Aidas Giniotis
Scenografė ir kostiumų dailininkė – Ramunė Skrebūnaitė

Scenoje – Dalius Skamarakas, Judita Urnikytė, Vaidotas Žitkus, Mantas Zemleckas, Benita Vasauskaitė, Danas Kamarauskas, Justas Tertelis, Jonas Šarkus ir kiti.

Trukmė: 2 valandos 30  min (su pertrauka)

Spektaklio rėmėjas – Lietuvos kultūros taryba.

Bilietais prekiauja “Tiketa”

KADA: Sausio 19 d., 18val. Marijampolės kultūros centre

Ateikite. Varnas

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE