Jaunieji krepšininkai kovojo dėl mero taurės

Rugsėjo 21–22 dienomis Vilkaviškyje karaliavo visų taip mylimas krepšinis: Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos sporto salėje net dvi dienas vyko Vilkaviškio krepšinio klubo „Perlas“ ir Nacionalinės krepšinio akademijos organizuojamas turnyras Vilkaviškio rajono savivaldybės mero taurei laimėti.

Šį kartą turnyre susikovė 5 komandos: šeimininkų – Nacionalinės krepšinio akademijos-Vilkaviškio „Perlas“, Prienų KKSC, Alytaus SRC, Nacionalinės krepšinio akademijos-Kauno ir Krepšinio mokyklos „PERKŪNAS” komandos. Per visą turnyrą tarpusavyje komandos sužaidė net 10 rungtynių.

Krepšinio turnyrą atidarė Vilkaviškio krepšinio klubo „Perlas“ prezidentas Rokas Šlivinskas ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Meras A. Neiberka pasidžiaugė jaunaisiais krepšininkais, linkėjo jiems draugiškų varžybų, kurios baigtųsi be traumų. Pasak Savivaldybės vadovo A. Neiberkos, smagu matyti degančias berniukų akis, stebėti jų entuziazmą ir atsidavimą krepšiniui. Jis linkėjo jauniesiems krepšininkas ateityje atstovauti ne tik savo rajonui, bet ir visai Lietuvai.

Sekmadienį, turnyro apdovanojimų ceremonijoje, nugalėtojus ir turnyro dalyvius nuoširdžiai sveikino turnyro iniciatorius – Vilkaviškio krepšinio klubo „Perlas“ prezidentas Rokas Šlivinskas. Jis džiaugėsi sėkmingai pavykusiu turnyru, dėkojo jo dalyviams, treneriams ir vaikučių palaikyti atvykusiems tėveliams.

Finalines rungtynes stebėjo ir apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka. Jis padėkojo visai organizacinei grupei už puikiai suorganizuotą krepšinio savaitgalį, sveikino turnyro dalyvius, džiaugdamasis, kad auga stipri jaunoji karta, kuri ateityje bus puiki pamaina dabartiniams krepšininkams.

Po sveikinimų prasidėjo apdovanojimų ceremonija. Savivaldybės meras A. Neiberka apdovanojo komandas jo įsteigtomis prizinėmis taurėmis ir medaliais. Džiugu, kad nei viena komanda neliko be apdovanojimo.

Šįkart paguodos taurės ir rėmėjų dovanos atiteko Prienų KKSC ir Kauno krepšinio mokyklos „Perkūnas“ jauniesiems krepšininkams.

Kaip bebūtų apmaudu, turnyro šeimininkai – NKA-Vilkaviškio „Perlas“ – šįkart iškovojo trečiąją vietą. Antrosios vietos taure ir medaliais džiaugėsi Alytaus SCR žaidėjai. Na, o čempionų taurė antrus metus iš eilės iškeliavo į Kauną. Mero taurę aukštai į viršų kėlė ją iškovoję NKA-Kaunas jaunieji krepšininkai.

Taip pat pasveikinti naudingiausieji komandų žaidėjai – Kipras Gerikas (Prienų KKSC), Simas Aleksynas (KM „Perkūnas“), Simas Sankūnas (NKA-Perlas), Sidas Dabulevičius (Alytaus SRC) ir Orestas Buntis (NKA-Kaunas). Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas Orestas Buntis.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas