Jubiliejinės graikų-romėnų imtynės P. Grigo atminimui

Spalio 26 dieną Marijampolėje jau dvidešimtą kartą vyko tarptautinis imtynių turnyras, skirtas praeityje žinomo sportininko, pirmojo marijampoliečio – graikų-romėnų imtynių sporto meistro, trenerio Povilo Grigo atminimui. Turnyre dalyvavo apie 200 sportininkų iš Druskininkų, Panevėžio, Kauno, Tauragės, Joniškio, Kupiškio, Šiaulių miesto ir rajono, Kazlų Rūdos, Anykščių, Visagino, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos, Vilniaus, Klaipėdos ir Marijampolės.

Turnyre jau antrus metus iš eilės kovoja ir merginos. Šiemet marijampolietės sulaukė varžovių iš Vilkaviškio, Panevėžio, Joniškio, Anykščių ir Tauragės. Pirmąsias vietas savo svorio kategorijose ir amžiaus grupėse iškovojo Roberta Siražetdinovaitė (33 kg.), Gustė Škarnulytė (39 kg.), Karolina Gataveckaitė (53 kg.), Neringa Banišauskaitė (54 kg.) ir Dominyka Vaitulionytė (58 kg.). Antrąją ir trečiąją vietas tarp sportininkių sveriančių virš 60 kg. laimėjo Gabija Grimalauskaitė ir Emilija Šinkonytė.

Tarp vaikinų turnyro finale kovojo 10 Marijampolės SC „Sūduva“ auklėtinių. Vaikų amžiaus grupėje pirmosios vietos niekas nelaimėjo, bet antrąsias vietas iškovojo Tadas Abromavičius ir Domas Kerevičius, treti buvo Laisvydas Raulinaitis ir Jokūbas Radzišauskas. Tarp jaunučių turnyro nugalėtojų vardus iškovojo Minijus Leonavičius ir Emilis Neverauskas, antrąją vietą iškovojo Dominykas Varžaitis, trečiąsias – Vėjas Stankevičius ir Armandas Mežorinas. Jaunimo grupėje pirmąją vietą savo svorio kategorijoje laimėjo Benas Mickevičius, antri liko Domas Kairys, Mantas Čiupkevičius, Nojus Asipauskas ir Matas Liutkevičius, trečias buvo Dovas Kairys.  Mergaites treniruoja Vaida Puidaitė, vaikinus Karolis Čiupkevičius ir Edvardas Vaitulionis.

Marijampolės sporto centro “Sūduva” informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE