Ką dovanoti seneliams Kalėdų proga?

Kalėdos – viena gražiausių ir įsimintiniausių metų švenčių. Tai tokia ypatinga proga, kurios metu visa giminė suvažiuoja pas senelius, šventinį stalą puošia patys skaniausi patiekalai, kambarį apšviečia eglutės papuošimai, o po ja puikuojasi visų išsvajotosios dovanos. Tačiau net tuomet kai žinome ką dovanoti tetoms, dėdėms, pusbroliams ir kitiems, vis dėlto kyla klausimas „Ką dovanoti seneliams?“. Juk jie yra būtent tie, kurie dažniausiai teigia, jog „nieko nereikia ir viską turi“. Tačiau, Kalėdos tas metas, kai dovanų nusipelnė visi, net jei nieko ir nereikia… Tad kokios kalėdinės dovanėlės tinkamiausios mylimiausiems seneliams?

KALĖDINĖS DOVANOS SENJORAMS

Galvojant apie kalėdines dovanas senjorams, ko gero, pirma šaunanti mintis – sveikatingumo procedūros. Juk tai dviguba nauda: seneliai išeina iš namų, kuriuose jie dažniausiai ir taip per ilgai užsisėdi bei dar pagerina sveikatą, kuri senyvame amžiuje kiek suprastėjusi.

Tyras oras, pušynai ir sielą glostanti ramybė. Natūralaus gydymo procedūros ir nerūpestingos akimirkos be jokių rūpesčių. Visa tai laukia atvykusiųjų į „Eglės“ sanatoriją pasilepinti ir skirti laiko sau. Štai ir gyvenimas vėl mielas! Atvykusieji gaus gydytojo konsultaciją, net 12 gydomųjų procedūrų, maitinimą tris kartus per parą, apsilankymus baseinų zonoje bei, žinoma, patogų apgyvendinimą. Programą sudaro šios procedūros: kineziterapija, gydomoji vonia, purvas, masažai, haloterapija, inhaliacija, audiovizualinė relaksacija, aromaterapija ir deguonies-vaistažolių arbatų kokteiliai.

„Vytautas Mineral SPA“ – vieninteliai Baltijos regione ypatingų mineralų SPA namai, kviečiantys sveikatą praturtinti išskirtiniais „Sofijos“ šaltinio mineralais kiekviename žingsnyje. Tai ne šiaip SPA kurortas – tai šiuolaikiški, kiekvieno poreikiams pritaikyti SPA namai, į kuriuos norisi ir verta grįžti. Tad siūlome dovanoti mylimiems seneliams galimybę pasilepinti SPA kurorte.

KALĖDINĖS DOVANOS MOČIUTEI

Dovana močiutei turi būti išties gerai apgalvota. Jei jai stinga sveikatos, įteikite rinkinį „Linkiu sveikatos“. Tai maždaug dvidešimt aštuoni sveikatą ir gerą savijautą puoselėjantys pasiūlymai: nuovargį ir skausmus šalinantys bei jėgas padedantys atgauti masažai, poilsio ir gydomosios programos, bendrą savijautą gerinantys SPA malonumai, gydytojų konsultacijos ir t. t.

Jei norite mylimai močiutei įteikti kažką nepakartojamo ir dar nepatirto, dovanokite skrydį virš 6 malūnų. Dovanos gavėja šio apžvalginio skrydžio metu aplankys šešis malūnus, esančius Šeduvos apylinkėse. Pramogautoja daugiau nei 30 km skris komfortišku keturviečiu turistiniu lėktuvu „Socata ST-10“. Tai unikali galimybė ne tik pamatyti kaip šie malūnai atrodo iš oro, bet ir pasigrožėti Šeduvos, Raudondvario, Arimaičių ežero apylinkėmis bei Daugyvenės kraštovaizdžio draustiniu.

kalėdų dovanos

KALĖDINĖS DOVANOS SENELIUI

Ideali dovana seneliui – vyno degustacija su D. Velička. Svečius maloniai nustebins degustuojamos vaišės – rankomis gaminti šokoladiniai skanėstai, kokybiškas marcipanas, kriaušės, kiviai, vynuogės ir obuoliai, kurie bus merkiami į karštą šokoladą… O kai kurie saldumynai bus pagaminti tiesiai prieš svečių akis! Degustacijos metu bus pasiūlyta padegustuoti prie šokolado tinkančio vyno bei suteikta galimybė už papildomą kainą įsigyti patikusio gėrimo.

Na, o gal jam labiau patiks viskių degustacija? Restorane „Biblioteka.Grill“ vyksta tokio tipo degustacijos, kurių metu dalyviai ragauja dūminio, nedūminio, Škotiško, Airiško, brandinto ir nebrandinto viskius.

Na, o jei senelis – užkietėjęs medžiotojas, siūlome dovanoti medžiotojo paketą. Profesionalus instruktorius padės ir duos patarimų, kaip geriau nusitaikyti ir pasiekti tikslą! Pasiūlymą sudaro ginklo ir šaudymo takelio nuoma, saugumo priemonės, instruktoriaus paslaugos, „begančio šerno“ taikinys, 20 skrendančių taikinių.

Taigi, jei vis dar nežinote, kaip per šias Kalėdas nustebinti brangiausius senelius, siūlome dovanoti kuponą pramogai. Idealu tai, kad tokią dovaną galima įmesti į pašto dėžutę, įdėti į paštomatą, tad tai visiškai saugus dovanos perdavimas pandemijos metu. Šalia kupono nepamirškite pridėti ranka parašyti laiškelio, kuris sušildys senelių širdis.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE