Ką verta žinoti apie All-on-4 dantų implantaciją

Dar prieš kiek daugiau nei 20 metų apie šią technologiją niekas nebuvo girdėjęs, tačiau portugalų odontologas P.Malo pradėjo tikrų tikriausią revoliuciją. Kas anksčiau atrodė kaip tikrų tikriausias galvos skausmas bei kone Misija neįmanoma, dabar tapo finansiškai prieinama realybe, kuri padėjo tūkstančiams Lietuvos ir pasaulio žmonių vėl džiaugtis gražia šypsena. Ši technologija yra populiari ir tokia išliks dar tikrai ilgai, nes klientų atsiliepimai apie ją – patys geriausi. Štai dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti apie All-on-4 dantų implantaciją.

Tai – patentuota ir licencijuota technologija

„All-on-4“ danties implantacija nėra atsitiktinis pavadinimas. Technologiją sukūręs odontologas patentavo ją „Nobel Biocare“ kompanijos vardu, tad tai nėra tik vienkartinės procedūros apibrėžimas. Dantų implantai „All-on-4“ yra ištisa dantų implantavimo chirurgijos, protezavimo bei priežiūros metodika, kuri leidžia pasiekti maksimaliai gerus implantacijos rezultatus.

Pačios „Nobel Biocare“ puslapyje rašoma, kad ši technologija leis atstatyti arba sukurti naują šypseną dar tą pačią dieną. Per ~18-20 metų, kiek ši technologija yra taikoma visame pasaulyje, ji padėjo daugiau nei 150 tūkstančių žmonių. Implantai prigijo ~98% atvejų, o labai panašus klientų procentas taip pat liko maksimaliai patenkinti savo naujais implantais. Rezultatai kalba patys už save.

Ši technologija turi didžiulių privalumų

Implantavimo metodą „All-on-4“ verta rinktis dėl to, kad ši technologija yra geriausias natūralumo ir aukštųjų technologijų derinys. Tai yra pakankamai laiko patikrinta technologija, dėl kurios veiksmingumo nereikia abejoti. Tačiau tuo pat metu „visi ant keturių“ metodas leidžia paprastai ir saugiai atkurti natūralius dantis.

Šios technologijos metu naudojami implantai, kurie yra biologiškai suderinami su jūsų kūnu ir burna. Tai reiškia, kad nėra alergijos rizikų, sumažėja uždegimų bei kitų įkyrių problemų rizika. Kadangi yra biologiškai suderinami, jie prisideda ir prie žandikaulio veiklos gerinimo, neleidžia jam sunkyti, kas yra labai opi problema, iškritus dantims ar jų netekus dėl kitų priežasčių.

Taip pat svarbu paminėti ir pojūčius, kurie, po „All-on-4“ implantacijos būna kone identiški tiems, kuriuos jaučia žmonės su natūraliais dantimis. Galima valgyti kietą maistą ir nesukti galvos dėl to, kaip į tai sureaguos jūsų implantai.

Kaip viskas vyksta

Pradžia, be abejo, yra nuodugnus esamos padėties tyrimas. Naudojant vizualią apžiūrą bei kitas priemones odontologai nustato reikiamus sprendimus bei pasiruošia juos vykdyti. Jeigu yra tokių dantų, kurie sugedę negrįžtamai arba yra labai smarkiai paveikti parodontozės, juos, deja, būtina šalinti.

Tada, į pašalintų dantų vietą įdedami specialūs implantai (įsriegiami). Tie implantai būna pagaminti iš titano ir atlieka šaknies funkciją, sugydami su kauliniu audiniu ir sukurdami idealų pagrindą tvirtiems ir ilgaamžiams dantims. Tuo metu ant tų sriegių uždedamas laikinas dantis. Savo išvaizda bei tvirtumu jis beveik niekuo nesiskirs nuo tikro danties.

Jeigu nėra tokio sprendimo, nestabdomas žandikaulio nykimas. Pakenkiama žandikaulio funkcijai ir visos burnos estetikai. Viskas padaroma per vieną dieną ir leidžia gyventi pilnavertį gyvenimą, išvengiant didelių rūpesčių dėl burnos estetikos ir komfortiškos kasdienybės. Laikini implantai leidžia gerti, valgyti ir gyventi taip, kaip norėtųsi jums patiems. Nebūtina aukotis ir visko vengti, galima gyventi ramiai.

Na ir galiausiai, žmonės, kurie pasirinko „All-on-4“ implantacijos techniką, po kelių mėnesių vėl užsuks pas odontologą, kuris sumontuos nuolatinius protezus. Pastarieji jau bus ilgaamžiai, atrodys estetiškai ir bus dar patogesni nei laikinieji protezai. Skirtumas tarp realių dantų ir protezų – beveik nejuntamas!

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE