Kaip išsirinkti restoraną

Nors restoranai Kaune suteikia laisvę rinkos tarp skirtingų stilių, patiekalų bei aptarnavimo – tai padaryti ne visada lengva. Kartais didelis pasirinkimas kaip reikiant apsuka galvą. Todėl keletas patarimų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis restoraną, gali praversti dar ne kartą.

Pietų ar vakarienės priežastis

Vienas iš pirmųjų klausimų, į kurį reikėtų sau atsakyti, renkantis restoraną – kokia proga? Galbūt organizuojate verslo pietus, ar draugų pasisėdėjimą, o gal planuojate paminėti svarbią sukaktį artimųjų rate? Tai gali jums pasufleruoti, kokio stiliaus restoraną rinktis: Verslo pietums , greičiausiai tiks šiuolaikiškas restoranas, kuriame patiekiamas ne tik kokybiškas maistas, bet ir netenka ilgai jo laukti. Taip pat vargu ar norėsite rinktis tokią vietą, kurioje aplinka blaškys dėmesį, aplinkui lakstys vaikai, ar interjeras bus itin šokiruojantis. Draugų pasisėdėjimui puikiai tinka ir įdomesni pasirinkimai, keistesnės bei labiau inovatyvesnės vietos.

Maisto pasirinkimas

Jei planuojate pietus ar vakarienę didesnei grupei žmonių – jums tikrai neužteks vien tik užsakyti staliuką. Nepamirškite pasiteirauti ar tarp atvykstančių asmenų nebus vegetarų, veganų ar kitokios mitybos šalininkų. Jei bus – užtikrinkite, kad pasirinktame restorane jiems bus tinkamo maisto. Itin nemaloniai gali tekti pasijusti, jei nusivesite veganą į vietą, kurioje visi patiekalai iš mėsos. Bus nejauku tiek jums, tiek ir jūsų svečiui. Restoranai Kaune suteikia tikrai didelį skirtingų virtuvių pasirinkimą, tad nesunkiai rasite vietą, kurioje sau skanų patiekalą išsirinks net išrankiausiais svečias.

Restorano vieta

Dar vienas svarbus aspektas – restorano vieta. Įsitikinkite, kad jį rasti bus lengva kiekvienam, bei nepamirškite pasidomėti, kokia situacija yra su parkavimusi. Ar bus vietos pasistatyti automobilį greta restorano, o galbūt verčiau svečiams rekomenduoti atvykti su taksi. Nors tai iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti smulkmena – bet pasidomėjus iš anksto, išvengsite nemažai nepatogumų tiek sau, tiek savo svečiams.

Atsiliepimai

Norėdami, kad jūsų organizuojami pietūs ar vakarienė būtų kuo puikesni – nepamirškite pasidomėti kitų asmenų atsiliepimais, kurie jau lankėsi jūsų pasirinktoje vietoje. Žinoma, idealiu atveju geriausios rekomendacijos yra iš jums pažįstamų asmenų. Tačiau šiandien, kai kone kiekvienas verslas turi savo socialines paskyras – nesunkiai rasite ir kitų asmenų atsiliepimus bei įvertinimą. Atkreipkite dėmesį ne tik į paties maisto, bet ir į aptarnavimo vertimą. Juk net ir pats skaniausias patiekalas neišgelbės vakaro, jei jį patieks nemandagus padavėjas.

Kainos

Dar vienas svarbus aspektas, kurio ignoruoti nerekomenduojame  – tai kainos. Jei organizuojate vakarą didesnei žmonių kompanijai – tai gali kainuoti nemažus pinigus. Todėl prieš rinkdamiesi restoraną, pasistenkite kuo tiksliau išsiaiškinti, kiek žmonių dalyvaus. Jei siunčiate kvietimus – juose pažymėkite, kad laukiate jų patvirtinimo apie dalyvavimą/nedalyvavimą. Kai žinosite, koks bus žmonių skaičius – jums bus lengviau iš anksto susidėlioti biudžetą. Beje, restoranai Kaune suteikia platų pasirinkimą įvairius finansinius lūkesčius turintiems žmonėms. Brangesnis restoranas ne visada garantuoja skanų maistą bei puikią atmosferą.

Planuojate pietus ar vakarienę ir nežinote ką rinktis? Visi restoranai Kaune ir ne tik  – įmonių kataloge www.visalietuva.lt. Visą reikiamą informaciją rasite vos keliais pelės paspaudimais.

Kauno restoranų sąrašas: https://www.visalietuva.lt/imones/restoranai/kaune

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas