Kalėdų Senelis šventinę nuotaiką atnešė į Jūrės miestelio gyventojų širdis

Artėjančios gražiausios metų šventės šiemet bus kiek kitokios – sutiksime jas ne artimųjų ir draugų apsuptyje, o tik su namiškiais. Tiesa, Kalėdų Senelis, žinoma, imdamasis visų saugumo priemonių, vis tiek aplankys mūsų namus. Savo kelionę jis jau pradėjo ir savaitės pradžioje aplankė Jūrės miestelio gyventojus, atnešdamas ne tik dovanėlių, bet ir gerą nuotaiką dideliems ir mažiems.

Į Kazlų Rūdoje, miškų apsuptyje, įsikūrusį Jūrės miestelį Senelis užsuko prieš šalyje įsigaliojant sugriežtintoms karantino sąlygoms. Jis aplankė kiekvieną miestelio sodybą, pasveikino gyventojus, palinkėjo prasmingų ir, svarbiausia, saugių švenčių.

„Senelis apžiūrėjo visą mūsų miestelį, išgyrė koks jis susitvarkęs ir išpuoštas. Ir mes sužavėti koks pastabus ir puikus Senelis pas mus atvyko,“ – sakė Jūrės miestelio bendruomenės pirmininkė Žaneta Štreimikytė-Mockeliūnė.

Be abejonės, Kalėdų Senelis dovanėlių nedalino už dyką – paprašė žmonių įrodyti, kad jie visus metus buvo geri, padeklamuoti po eilėraštuką…

Tiesa, jūriečiai Seneliui pademonstravo ir puošmenas, kuriomis jie šiemet padabino savo namus. O jų tikrai daug – tikriausiai miestelyje nerastume nė vieno namo ar kiemo, kurio nepuošia įvairiaspalvės girliandos. Dėl papuoštų kiemų Jūrės miestelio gatvės džiugina gyventojų širdis ir įneša dar daugiau šventinės šilumos ir šviesos.

„Šiais metais, kaip niekad, šventiškomis spalvomis sužibo mūsų miestelis dėka gyventojų, kurie tokiu niūriu metu nestokoja geros nuotaikos ir skleidžią ją aplinkiniams,“ – džiaugėsi bendruomenės pirmininkė.

Ugnė Stanaitė

Žanetos Štreimikytės-Mockeliūnės nuotraukos

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE