Kalvarijiečiai dalyvavo LRT viktorinos “Lietuvos patriotai” antrajame ture

Kovo 16-ąją azartiškoje LRT televizijos viktorinoje „Lietuvos patriotai” ir vėl dalyvavo Kalvarijos savivaldybės komanda, kuri šį kartą rungėsi su Kelmės bei Biržų savivaldybių komandomis. Priminsime, kad sausio mėnesį pirmajame viktorinos etape kalvarijiečiai susitiko su Zarasų ir Skuodo savivaldybių komandomis. Tada Kalvarijos savivaldybės komanda, surinkusi daugiausia balų, pateko į antrąjį viktorinos turą.

Kaip ir pirmajame etape, taip ir šįkart Kalvarijos savivaldybei atstovavo šauni komanda, kurią sudarė:  Kęstutis Bagdanavičius – Kalvarijos savivaldybės mero pavaduotojas, Gintaras Bujauskas – Švietimo ir ugdymo skyriaus vyriausiasis specialistas, Romas Eidukaitis – vyriausiasis specialistas gamtosaugai ir kultūros vertybių apsaugai, Angelė Bapkauskienė – kultūrinio darbo organizatorė, ir Žydrūnas Radzevičius – pieno pramonės specialistas.

Viso žaidimo metu kova tarp komandų buvo gan karšta. Žaidime, įveikdama įvairias užduotis, Kalvarijos savivaldybės komanda atkakliai kovojo už kiekvieną tašką, tačiau, kaip ir Biržų komanda, turėjo pripažinti Kelmės savivaldybės komandos pranašumą. Šį kartą į trečiąjį viktorinos turą galėjo patekti tik viena komanda iš trijų. Taigi, šioje laidoje labiau  pasisekė Kelmės savivaldybės komandai, kuri surinko daugiausia taškų ir pateko į kitą etapą, o Kalvarijos bei Biržų savivaldybių komandoms su žaidimu teko atsisveikinti. Joms įteiktos simbolinės karvutės ir padėkota už dalyvavimą projekte.

Dėkojame atkakliai kovojusiems ir Kalvarijos savivaldybei atstovavusiems komandos nariams bei visiems sirgaliams, karštai palaikiusiems mūsų savivaldybės komandą ir lydėjusiems į laidos filmavimus LRT studijoje.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X