Kalvarijoje – politinis cirkas: posėdžio metu klounu pavadintas meras supyko, kad buvo pavadintas „klaunu“

Kalvarijos savivaldybėje tarp mero Vinco Plikaičio ir opozicijos bręsta karštas ginčas – liepos pradžioje vykusiame tarybos posėdyje politikas Juozas Švedas merą pavadino klounu. V. Plikaitis įžeidimo taip paprastai nenuleido ir kreipėsi dėl tarybos nario į vietinę Mandatų ir etikos komisiją, tačiau supainiojo žodžius ir pareiškė, kad buvo pavadintas „klaunu“.

Supainiotais žodžiais jau anksčiau pasižymėjęs V. Plikaitis šįkart vėl įsivėlė į linksmą istoriją – liepos 7 d. Kalvarijoje vyko savivaldybės tarybos posėdis, kurio metu buvo sprendžiami geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymo klausimai. Batalijos dėl šių klausimų taip įkaito, kad J. Švedas visą posėdį pavadino cirku, o V. Plikaitį – klounu.

„Cirką tęsiam tada gal, meras jei yra pagrindinis klounas šiame posėdyje“, – teigė J. Švedas.

V. Plikaitis į šį įžeidimą sureagavo tik po keliasdešimties sekundžių.

Įžeidaus epiteto Kalvarijos meras nenuleido negirdomis – liepos 28 d. V. Plikaitis kreipėsi į Kalvarijos savivaldybės Mandatų ir etikos komisiją dėl galimai netinkamo J. Švedo elgesio. Meras prašo išaiškinti, ar J. Švedas nepažeidė Mandatų ir etikos taisyklių ir, jei pažeidė, įpareigoti jį atsiprašyti už savo žodžius.

„Kaip turi jaustis meras, išrinktas Kalvarijos savivaldybės žmonių daugumos, kuomet taip elgiasi Kalvarijos savivaldybės tarybos narys Juozas Švedas“ – pareiškime Mandatų ir etikos komisijai nuoskaudas liejo V. Plikaitis, savo pareiškime parašęs, kad buvo pavadintas ne klounu, o „klaunu“.

Prieš keletą metų Kalvarijos meras buvo pakliuvęs į kitą komišką istoriją, kai žodį „farsas“ sumaišė su žodžiu „faršas“, pastaroji V. Plikaičio klaida, patekusi į internetą, sulaukė ne tik vietos politikų, bet ir internautų dėmesio.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE