Kalvarijos gimnazijos mokiniai dalyvavo Euroscola renginyje, vykusiame Europos Parlamente, Strasbūre

Spalio 27 d. Kalvarijos gimnazijos keturių mokinių (Liveta Šikarskaitė, Teresė Pučinskaitė, Ieva Radzevičiūtė, Andrius Lediajevas) komanda, vadovaujama Kalvarijos gimnazijos direktoriaus pavaduotojos ugdymui ir istorijos vyresniosios mokytojos Arūnės Vaičiūnaitės-Levuškinienės, dalyvavo Euroscolarenginyje Europos Parlamente, Strasbūre.

Gimnazijos komanda vyko kartu su Klaipėdos „Varpo”, Klaipėdos „Vėtrungės”, Skuodo rajono „Ylakių” bei Vilniaus „Juventos” gimnazijų mokinių atstovais. L. Šikarskaitė, I. Radzevičiūtė ir T. Pučinskaitė pristatė Lietuvą iš 20 ES šalių susirinkusiam jaunimui ir mokytojams. Pristatęs savo šalis, jaunimas diskutavo „Aplinkos ir atsinaujinančios energijos”, „Saugumo ir žmogaus teisių”, „Paramos vystymuisi”, „Europos ateities”, „Migracijos ir integracijos”, „Jaunimo užimtumo” frakcijose. Plenariniame susirinkime buvo pristatytos frakcijose suformuluotos rezoliucijos ir balsuojama pritarti ar atmesti pateiktus siūlymus. Visoms teiktoms rezoliucijoms buvo pritarta balsų dauguma.

Renginio dalyviai buvo apdovanoti sertifikatais bei atminimo dovanomis. Keliaujant į Europos Parlamentą ir atgal aplankyti vieni gražiausių Europos miestų, susipažinta su jų kultūra ir istorija.

 

Kalvarijos gimnazijos informacija ir nuotrauka

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X