Kalvarijos kraštas pristatytas tarptautinėje parodoje ADVENTUR 2018

Sausio 26-28 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo” vykusioje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2018″ Kalvarijos savivaldybės administracija kartu su projekto „Kultūrinio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas Kalvarijoje ir Suchovolėje” (Nr. LT-PL-1R-076) partneriu Suchovolės valsčiumi įrengė bendrą stendą ir kvietė pažinti Kalvarijos kraštą, jos kultūrinį paveldą, istoriją, lankytinas vietas. Lankytojams buvo pristatoma išskirtinė Kalvarijos vaikų ir jaunimo klubo „Arka” sukurta karinė-istorinė ekspozicija „Molotovo linijos takais”.  

Parodoje Kalvarijos kraštą pristatė istorikas Alvydas Totoris, Kalvarijos vaikų ir jaunimo klubo „Arka” nariai Robertas Degutis bei Nerijus Baliūnas bei Kalvarijos savivaldybės administracijos darbuotojai. Stendą puošė Dalios Arminienės rankų darbo tautiniais drabužiais papuoštos lėlės, lankytojai buvo kviečiami ragauti Zitos Grabauskienės šakočių, Birutės Rasimavičienės bei ŽŪB „Šaltekšnis” spausto saldaus sūrio.

Šio straipsnio turinys yra vien autoriaus nuomonė ir ji jokiu būdu neatspindi Europos Sąjungos ar 2014-2020 m. Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo „Interreg V-A Lietuva-Lenkija programos” Valdybos ir Jungtinio sekretoriato pozicijos.

Savivaldybės informacija ir nuotraukos

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.