Kalvarijos pasieniečiai sulaikė į Lietuvą autobusu vykusį Nigerijos pilietį

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė į Lietuvą autobusu vykusį Nigerijos pilietį. Užsienietis dokumentų patikros metu VSAT pareigūnams pateikė šūsnį klastočių.

Pirmadienį Kalvarijos užkardos pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu patikrinti sustabdė iš Bulgarijos vykusį šioje šalyje registruotą autobusą „Neoplan“. Juo reisu per Lietuvą į Latviją vyko grupė asmenų.

Kontrolės metu vienas keleivis VSAT pareigūnams pateikė tris dokumentus: itališką asmens tapatybės kortelę, šioje šalyje gyvenančio užsieniečio kelionės dokumentą ir leidimą gyventi Italijoje.

Kalvarijos pasieniečiai greitai išsiaiškino, kad visi dokumantai – suklastoti. Nustatyta, kad italu nesėkmingai mėgino apsimesti 33 metų Nigerijos pilietis.

Pasieniečiai neleido vyrui tęsti kelionės ir išlaipino jį iš autobuso. Po apklausos užsienietis uždarytas į areštinę. Varėnos pasienio rinktinėje dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

VSAT informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X