Kalvarijos pasieniečiai sulaikė, įtariama, vogtą mikroautobusą

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė galimai vogtą mikroautobusą “Mercedes Benz Sprinter”, kurio kėbulo numeris, įtariama, yra perkaltas. Per savaitę tai jau antra panašiomis aplinkybėmis Kalvarijos užkardos pareigūnų sulaikyta šios markės transporto priemonė.

Šeštadienio naktį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai – Marijampolė, pasirinktiniu būdu stabdė automobilius ir tikrino jų bei keleivių dokumentus. Iš Lenkijos ką tik įvažiavusį mikroautobusą “Mercedes Benz Sprinter” su Didžiosios Britanijos numeriais vairavo 49-erių lietuvis. Jis gyvenamąją vietą yra deklaravęs Didžiojoje Britanijoje. Kartu vyko 52-ejų Pagėgių gyventojas.

Kalvarijos pasieniečiai nustatė, kad šios transporto priemonės kėbulo numeris, įtariama, yra suklastotas, o mikroautobusas galimai vogtas. Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo VSAT Varėnos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Po apklausų abu mikroautobusu vykę vyrai paleisti jiems skyrus kardomąsias priemones rašytinius pasižadėjimus neišvykti bei dokumentų paėmimą. “Mercedes Benz Sprinter” saugomas Kalvarijos užkardoje.

Prieš savaitę Kalvarijos pasieniečiai irgi sulaikė, įtariama, vogtą mikroautobusą „Mercedes Benz Sprinter“ perkaltu kėbulo numeriu. Šią transporto priemonę lenkiškais numeriais vairavęs 33-ejų Ukrainos pilietis ką tik buvo įvažiavęs iš Lenkijos į Lietuvą.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE