Kalvarijos pasieniečiai vėl sulaikė, įtariama, vogtą visureigį „Toyota“

RAV-4“. Patikros metu paaiškėjo, kad šios transporto priemonės nuo rugsėjo ieškojo Olandijos teisėsauga. Panašus atvejis Kalvarijos pasienio užkardos veikimo teritorijoje užfiksuotas ir pirmadienį.

Ketvirtadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai – Marijampolė, tikrino ką tik iš Lenkijos įvažiavusį automobilvežį „Mercedes-Benz“ su priekaba. Šios transporto priemonės paženklintos lietuviškais registracijos numeriais.

Automobilvežį, kuriuo iš Vakarų Europos buvo gabenamos 4 naudotos mašinos, vairavo 38-erių Marijampolės gyventojas. Jis yra samdomas Lietuvoje registruotos transporto priemonių gabenimu užsiimančios įmonės darbuotojas.

vogtas automobilisPasieniečiams tikrinant gabentų automobilių dokumentus paaiškėjo, kad 2016 m. pagamintas visureigis „Toyota RAV-4“, įtariama, yra pavogtas ir ieškomas Olandijos teisėsaugininkų. Šios transporto priemonės paieška paskelbta prieš kelias dienas.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įsigijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Mašina buvo nukelta nuo automobilvežio ir saugoma Kalvarijos pasienio užkardoje.

Vairuotoją pasieniečiai apklausė ir leido jam tęsti kelionę bei gabenti kitus tris automobilius su tvarkingais dokumentais.

Šią savaitę tai buvo antras toks atvejis Kalvarijos pasienio užkardos veikimo teritorijoje. Pirmadienį  VSAT pareigūnai sulaikė į Lietuvą automobilvežiu gabentus du 2016 m. laidos visureigius „Toyota CH-R“ ir „Toyota RAV-4“ . Šių transporto priemonių nuo rugsėjo pradžios ieškojo Nyderlandų teisėsauga.

 

VSAT Varėnos pasienio rinktinės informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE