Kalvarijos savivaldybėje intensyviai vyksta melioracijos statinių remonto darbai

Melioracijos darbų programai iš valstybės biudžeto 2020 m. jau buvo skirta 80 000 Eur. Už šias lėšas užbaigti 2019 m. pradėti vykdyti melioracijos griovių ir juose esančių statinių remonto darbai Salaperaugio kadastrinėje vietovėje bei šiais metais vykdomi melioracijos griovių ir juose esančių statinių remonto darbai Mockų kadastrinėje vietovėje.

Likusi dalis lėšų numatyta panaudoti melioracijos grioviuose esančių pralaidų remontui, avariniam valstybei nuosavybės Kalvarija melioracinis griovys remontasteise priklausančio drenažo remontui ir sausinimo siurblinės eksploatacijai.

Žemės ūkio ir melioracijos skyrius informuoja, kad šiais metais melioracijos ir hidrotechninių statinių remontui Vyriausybės sprendimu iš COVID-19 pasekmių mažinimo fondo Kalvarijos savivaldybei papildomai skirta 193 000 Eur. Kadangi daug ūkininkų pateikę prašymus dėl melioracijos griovių remonto, todėl šios lėšos numatytos panaudoti būtent melioracijos griovių ir juose esančių statinių remontui.

Šiuo metu kaip tik intensyviai darbai vyksta Akmenynų kadastrinėje vietovėje, baigiami parengti techniniai darbo projektai Brukų ir Trakiškių kadastrinėse vietovėse, pagal kuriuos taip pat bus remontuojami melioracijos grioviai. Visus šiuos darbus planuojama atlikti 2020 metais.

Kalvarija melioracinis griovysKalvarijos savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE