Kalvarijos savivaldybėje – vėl pilnas sąstatas

Kalvarijos savivaldybės administracija vėl dirbs pilnu sąstatu. Šiandien, sausio 9-ąją, vykusiame 13-ąjame tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas administracijos direktoriumi skirti Valdą Aleknavičių, kuris darbą pradės jau nuo pirmadienio – sausio 13 dienos.

Nuo praėjusių metų gruodžio pradžios Kalvarijos savivaldybės administracija dirbo be direktoriaus, kai po slapto balsavimo iš pareigų buvo atleistas Karolis Babeckas. Dėl prarasto tarybos  pasitikėjimo atleisto direktoriaus pareigas laikinai ėjo jo pavaduotoja Odeta Bražinskaitė.

Jau nuo pirmadienio į savivaldybės administracijos direktoriaus kėdę sėsiantis V. Aleknavičius teigia, kad visų pirma jo prioritetas – užtikrinti sklandų administracijos darbą. „Kurį laiką savivaldybės administracija dirbo be direktoriaus, todėl natūralu, kad visi tiesiog atliko savo darbus. Stengsiuosi visus paraginti ir uždegti griebtis naujų iniciatyvų,“ – sakė V. Aleknavičius. Tiesa, savivaldybės meras Vincas Plikaitis užtikrino, kad ir iki šiol administracija dirbo užtikrintai ir sklandžiai, o direktoriaus nebuvimas tikrai iš vėžių darbo neišmušė.

 

Meras Vincas Plikaitis tarybos posėdyje

Tarybos posėdyje vykusiame slaptame balsavime dalyvavo 16 tarybos narių, 14 iš jų išsakė pasitikėjimą V. Aleknavičiumi ir balsavo už jo skyrimą administracijos direktoriumi. Šias pareigas V. Aleknavičius jau užėmė 2009—2011 metais, todėl paklaustas, kaip jaučiasi tapęs Kalvarijos savivaldybės administracijos direktoriumi jis atsakė: „Jaučiuosi grįžęs į savo vietą“. Jam antrino ir savivaldybės meras V. Plikaitis, kuris ir iškėlė V. Aleknavičiaus kandidatūrą. „Valdas Aleknavičius nebe pirmus metus dirba savivaldybėje, todėl su naujomis pareigomis susitvarkys,“ – sakė meras.

„Pirmasis darbas, kuris laukia pirmadienį – susėsti su meru už bendro stalo ir susitarti dėl ateities darbų, krypties, kuria dirbsime toliau,“ – sakė naujai skirtas administracijos direktorius. Jis patikino, kad yra pasiryžęs kibti į darbus ir nenuvilti tarybos narių pasitikėjimo. „Šiuo laikotarpiu dirbti tikrai yra ką – biudžeto formavimas, administracijos darbuotojų vertinimas. Taigi, tikrai nemažai darbo laukia,“ – kalbėjo V. Aleknavičius.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE