Kalvarijos savivaldybės administracija: „Ūkininkai dažnai suaria kelio elementus“

Kalvarijos savivaldybės administracija kreipėsi į ūkininkus prašydama atsakingai dirbti žemę, nekenkiant kelio dangai. Savivaldybės internetiniame puslapyje išplatintame kreipimesi pastebima, kad ūkininkai neretai ardami dirbamus žemės plotus suaria ir pakeles.

„Kalvarijos savivaldybės administracija pastebi, kad ūkininkai ar žemės savininkai, dirbdami žemės plotus, kurie ribojasi su vietinės reikšmės keliais, dažnai suaria kelio elementus, t. y. pakelės griovius“, – rašoma Kalvarijos savivaldybės internetinėje svetainėje.

Pakelės griovių atstatymas kainuoja nemažai, todėl savivaldybė patiria nemenkas išlaidas. O pakelės griovių nebuvimas, tuo tarpu, žymiai pablogina kelio būklę, dėl ko dangoje gali atsirasti išdaužos.

„Taip pat pastebime, kad mechanizatoriai, ardami žemę plūgais, žemės viršutinį sluoksnį užverčia net ant kelio dangos. Tai pablogina paviršinio vandens nutekėjimą nuo kelio, dėl to atsiranda išdaužų“, – sako administracijos atstovai.

Dėl šių priežasčių į ūkininkus besikreipianti Kalvarijos savivaldybės administracija ragina juos dirbti žemę atsakingai, nearti iki kelio briaunos ir neteršti kelio dangos. Dirbant žemę atsakingai, visi gyventojai galės keliauti gerais ir patogiais keliais.

Ugnė Stanaitė

Kalvarijos savivaldybės administracijos nuotraukos

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE