Kalvarijos savivaldybės administracijoje – COVID-19 atvejis

Šiandien į Kalvarijos gyventojus ir miesto svečius kreipėsi Kalvarijos savivaldybės administracijos direktorius Kęstas Spūdys. Viešame pranešime savivaldybės internetinėje svetainėje ir Facebook paskyroje jis pranešė, kad vienam iš Savivaldybės administracijos patalpose dirbančių žmonių buvo nustatyta koronavirusinė infekcija.

Tiesa, K. Spūdys tikina, kad darbuotojas gyventojų neaptarnavo, o visi su asmeniu kontaktą turėję žmonės buvo nedelsiant išsiųsti dirbti nuotoliniu būdu iš namų.

„Dar visai neseniai COVID-19 atrodė kažkur toli, tik ne pas mus, bet š. m. spalio 20 d. su šia grėsme susidūrėme ir Kalvarijos savivaldybės administracijoje. Vienam iš Kalvarijos savivaldybės administracijos patalpose dirbančių asmenų patvirtinta COVID-19 infekcija.

Jo neatsargus elgesys sukėlė nereikalingą grėsmę, į kurią reagavome nedelsdami – asmuo iškart išsiųstas namo, o, gavus patvirtinimą apie jo teigiamą COVID-19 testą, Kalvarijos savivaldybės admininstracijoje operatyviai buvo nustatyti visi darbuotojai, turėję kontaktą su sergančiu asmeniu, visa informacija perduota Visuomenės sveikatos centrui, o darbuotojai iškart buvo išsiųsti dirbti nuotoliniu būdu.

Savivaldybės administracijoje nuolat buvo reikalaujama maksimaliai saugotis viruso ir naudoti apsaugos priemones, todėl tikimės, kad virusas neišplito. Svarbu, kad asmuo, kuriam nustatytas COVID-19, neaptarnauja gyventojų.

Visuomenės sveikatos centras labai kruopščiai atrinkinėja galimus kontaktus ir operatyviai informuoja gyventojus, kuriems reikėtų laikytis saviizoliacijos. Jei negavote pranešimo, vadinasi jums nėra pagrindo nerimauti. Labai prašau visų žmonių būti sąmoningais ir negalvoti, kad virusas tik LR sveikatos apsaugos ministro problema, ir laikytis visų rekomendacijų – dėvėti apsaugines veido kaukes, mažinti kontaktus, išlaikyti rekomenduojamus atstumus, plauti rankas ir, svarbiausia, pajutus peršalimo simptomus, nedelsiant informuoti šeimos gydytojus ir jokiu būdu be gydytojo leidimo nesugalvoti eiti į darbą, mokyklą, parduotuvę ar kitą vietą, kurioje yra tikimybė užkrėsti kitus asmenis!!!

Užtikrinu, kad minėti pasikeitimai savivaldybės administracijos darbo organizavimo srityje didelės įtakos darbo kokybei neturės ir gyventojai nepatirs jokių nepatogumų.“ –  pranešime rašo Kalvarijos savivaldybės administracijos dorektorius.

❗️❗️❗️Kalvarijos savivaldybės administracijos direktoriaus kreipimasis dėl COVID-19 atvejo Kalvarijos savivaldybės…

Posted by Kalvarijos savivaldybė on 2020 m. spalio 20 d., antradienis

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE