Kalvarijos socialinių paslaugų centras įsigijo kokybiškam darbui reikalingas priemones

Kalvarijos socialinių paslaugų centras 2016 m. rugsėjo 16 d. pradėjo įgyvendinti projektą ,,Integrali pagalba į namus Kalvarijos savivaldybėje“. Per šį laikotarpį, projekto lėšomis buvo įsigyta, nauja įranga (čiužiniai pragulų profilaktikai, čiužinys-vonia, kraujo spaudimo matuokliai ir kt.), priemonės ( kėlimo diržai, perkėlimo paklodės) ir du automobiliai, kurie svariai prisidės prie kokybiškos integralios pagalbos – slaugos ir globos į namus, teikimo.

Suburta atsakinga ir kompetentinga mobili komanda, kuri kokybiškai ir efektyviai teikia neįgaliems ir senyvo amžiaus asmenis. Šiuo metu Kalvarijos socialinių paslaugų centre dienos socialinės globos ir slaugos paslaugos yra teikiamos 10 neįgaliųjų ir senyvo amžiaus asmenų.

Teikiant integralios pagalbos paslaugas, siekiama sudaryti sąlygas asmeniui visavertiškai gyventi savo namuose ir gauti reikalingas socialinės globos ir slaugos paslaugas, stiprinti jo gebėjimus ir savarankiškumą, palaikyti  ryšius su šeima, bendruomene, padėti įveikti negalią, ligą bei socialinę atskirtį.

Asmenys, pageidaujantys gauti išsamią informaciją apie integralios pagalbos paslaugas, gali kreiptis į Kalvarijos savivaldybės administracijos Socialinių reikalų skyrių (Laisvės g. 2, Kalvarija), tel. (8 343) 24 952, Kalvarijos socialinių paslaugų centrą (Ugniagesių g. 1, Kalvarija), mob. (8 685) 18 570, tel. (8 343) 60 609, el. paštu egler@marsatas.lt.

Kalvarijos socialinių paslaugų centro ir savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.